AMC čoskoro začne akceptovať DOGE a SHIB
AMC čoskoro začne akceptovať DOGE a SHIB, zdroj: www.shutterstock.com/rafapress

Generálny riaditeľ najväčšej siete multikín na svete, AMC Entertainment, tvrdí, že spoločnosť je takmer pripravená akceptovať ako formu platidla kryptomeny ako sú Dogecoin (DOGE) či Shiba Inu (SHIB) v prvom štvrťroku tohto roka!

Lístky do kina za DOGE či SHIB čoskoro!

Generálny riaditeľ AMC Theatres, Adam Aaron, poskytol aktuálne informácie o pokroku spoločnosti v prijímaní kryptomien, ktoré vspadajú do kategórie meme, a to konkrétne Dogecoin (DOGE) či Shiba Inu (SHIB).

Mohlo by ťa zaujímať: Kosovo zakazuje ťažbu kryptomien – krajina je v obrovskej energetickej kríze

AMC Theatres je najväčšou filmovou výstavnou spoločnosťou nielen v USA, ale po celom svete. Spoločnosť vlastní a prevádzkuje viac ako 950 divadiel a 10 000 kinosál, a to takmer na všetkých kontinentoch.

Aron koncom tohto týždňa zverejnil status, kde píše, ako bol opakovane požiadaný zverejniť informáciu, kedy „konečne“ AMC povolí platbu pomocou DOGE a SHIB.

Objasnil, že mu bolo povedané, že AMC je na veľmi dobrej ceste“. Podľa Arona implementácia príde už v prvom kvartáli 2022, pričom poznamenáva, že podľa všetkého to bude už v marci.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

AMC je medzi prvými, kto akceptuje memecoiny

Výkonný riaditeľ AMC ešte v novembri minulého roka oznámil, že jeho spoločnosť bude prijímať DOGE a SHIB pomocou Bitpay. V tom čase však Bitpay ešte ani nepodporoval Shiba Inu. Aron však neskôr potvrdil, že spoločnosť sa na spracovanie kryptoplatieb rozhodla začať podporovať SHIB práve na jeho žiadosť.

AMC je zatiaľ jedna z veľmi mála spoločností, ktoré sa rozhodli akceptovať memecoiny ako oficiálne platidlo za svoje služby či produkty. Medzi takéto spoločnosti patrí napríklad Newegg, o ktorom sme písali na jeseň minulého roku, či dokonca o lokálnej reštaurácii v Paríži, kde si môžete dopriať jedlo za Shiba Inu.

Čítaj ďalej: Kazachstan zažíva veľké protesty, vláda vypína internet – ako to ovplyvní Bitcoin a svetový hash rate?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance