Ako zareaguje BTC?
Ako zareaguje BTC? Zdroj: Shuttesrock, Sittipong Phokawattana

Trh s kryptomenami aktuálne pôsobí veľmi neistým dojmom. Je naozaj otázne a ťažké predpovedať, či zvíťazia býky, čím sa trh vydá nahor, alebo budeme svedkami ďalších medvedích útokov. Kam bude smerovať BTC?

Pôjde BTC s býkmi, alebo vyhrajú medvede?

Bitcoinu sa počas 13. januára nepodarilo preraziť rezistenciu na úrovni 44 000 USD. Táto lokálna rezistencia spôsobila pomerne veľký rozruch medzi špičkovými obchodníkmi, ktorí sa aktuálne nedokážu zhodnúť, kam by mohla cena BTC smerovať. Po správach s údajmi o inflácii v USA sa mnoho obchodníkov rozhodlo longovať, no podľa druhej skupiny je prílišná dôvera v tomto prípade veľmi nebezpečná.

„Niektorí bitcoinoví býci sa budú musieť objaviť a vyčistiť niekoľko úrovní, ale celé stádo sa bude musieť objaviť, aby ich vyčistilo všetky,“ uviedol trader so pseudonymom Material Indicators.

Podľa neho je však potrebné venovať pozornosť fluktuácii objednávok, ktorá počas týždňa tvorila ťažisko pred varovaním o možnom krachu.

Prečítaj si tiež: Burza eToro so zaujímavou novinkou – spúšťa inteligentné portfólia pre metaverzových investorov

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Úplne opačný scenár vidí býčia skupina traderov. Podľa nich pôjdeme nahor a tí, ktorí neskoro vstupovali do longovania, budú nakoniec potrestaní.

K situácii sa vyjadril aj skúsený obchodník Crypto Ed, ktorý prejavoval značný optimizmus. Podľa neho sú nižšie cenové hladiny natrvalo preč.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre