Floki Inu vs. Shiba Inu
Floki Inu vs. Shiba Inu. Zdroj: Google

Dokáže projekt Floki Inu predbehnúť v roku 2022 svojho najväčšieho konkurenta Shiba Inu? Podľa jedného z hlavných predstaviteľov projektu je to jeden z cieľov tohto roka.

Floki Inu vs. Shiba Inu

Pred nedávnom sa vyjadril samotný člen tímu Floki Inu FallDamage, ktorý prezradil, že tím aktuálne pracuje na posilnení základov projektu, ktoré by ho mohli vystreliť pred svojho najväčšieho konkurenta v podobe Shiba Inu.

FallDamage prezradil aj zaujímavé informácie o chystanom metaverzovom projekte FLOKI s názvom „Valhalla“. Čo teda môžeme očakávať od projektu FLOKI v roku 2022?

Prečítaj si tiež: Ste fanúšikom značky Tesla? Tieto elektromobily vraj dokážu ťažiť kryptomeny!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Ak sa pozrieme na rok 2021 v podaní projektu FLOKI, tak bol veľmi úspešný. Komunita hodlerov prekročila hranicu 390 000, tím spustil sériu reklamných kampaní, sponzoroval až osem futbalových tímov, uskutočnil reklamnú kampaň na YouTube a mnoho ďalšieho. Rok 2021 teda môžeme s určitosťou nazvať úspešným.

Počet hodlerov FLOKI
Počet hodlerov FLOKI. Zdroj: Twitter/Floki Inu

Mohol by projekt predbehnúť svojho najväčšieho konkurenta?

„Áno, je to náš cieľ. Naozaj veríme tomu, že by sme v priebehu roku 2022 mohli mať viac utilít ako Shiba a dúfame, že budeme mať aj viac hodlerov. Ak to tak bude, nevidím dôvod, prečo by sme neboli schopní Shibu predbehnúť aj z hľadiska trhovej kapitalizácie.“

V každom prípade, hlavným cieľom projektu nie je predbehnúť nejaký iný projekt. Primárne skôr ide o zlepšovanie a rozvoj projektu.

Rozdiely?

FallDamage sa vyjadril aj k rozdielom projektov FLOKI a SHIB:

„Myslím si, že jedným zo zaujímavých porovnaní FLOKI a SHIB, je, že sme začali vytvorením tokenu a následne sme prišli s kontraktom a myšlienkou vývoja. Shiba Inu, pokiaľ to môžem povedať – nemá rozpočet na marketing alebo vývoj. Z väčšej časti sú to veľryby, ktoré prispievajú na tento projekt. Sú odkázaní na to, že im ľudia dajú nejaké peniaze, zatiaľ čo náš projekt peniaze má, pretože sme s tým od začiatku rátali a všetko si plánovali.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance