shib dosiahol 1 milión držiteľov
shib dosiahol 1 milión držiteľov. Zdroj: Shutterstock.com/Lubos Mak

Shiba Inu (SHIB) dosiahol míľnik v adopcii, keď prekonal hranicu 1 milióna držiteľov. Memecoin sa však obchoduje o 50 % pod svojím historickým maximom. Správy o míľniku a dennom zvýšení cien nabudili komunitu Shiba Inu energiou, pričom oficiálny účet Shiba Inu tweetoval 25. novembra.

Odkedy projekt dosiahol tento míľnik, cena za štvrtkovú sviečku vyskočila o 27 %. Následne však začala hneď padať a momentálne sa obchoduje pod predchádzajúcu otváraciu cenu. V čase písania článku sa obchoduje za 0,00003640 $. SHIB sa stále obchoduje hlboko pod vrcholom z 28. októbra 0,00008190 $.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – SHIB je najväčší držaný ERC-20 token spomedzi top 1 000 veľrýb Etherea

Adopcia SHIB rastie

Vo svete Shiba Inu sa toho deje veľa. Bitfinex deriváty ich zaradili na obchodovanie 23. novembra. Juhokórejská burza Korbit prijíma vklady a SHIB sa mal začať obchodovať o 3:00 UTC. Vďaka tomu je Korbit prvou kórejskou burzou, ktorá zalistovala Shiba Inu.

Dogecoin (DOGE) je v súčasnosti jediným ďalším memecoinom dostupným na obchodovanie na štyroch veľkých burzách, ktoré stále legálne fungujú v Južnej Kórei: Upbit, Bithumb, Coinone a Korbit.

DOGE je piata najobchodovanejšia kryptomena v Južnej Kórei podľa objemu obchodu. DOGE je v Kórei veľmi populárny od roku 2017, keď krajinu zachvátila horúčka ICO. Kryptomeny sa v porovnaní s globálnymi cenami obchodovali s prirážkou – známou ako „Kim Chi Premium“. Uvidí sa, či by pridanie ďalších memecoinov ako Shiba Inu mohlo viesť k ďalšiemu špekulatívnemu šialenstvu.

Mohlo by ťa zaujímať – Základy úspešného investovania, ktoré by si mal poznať!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre