Miami Bitcoin Miamicoin
Miami Bitcoin Miamicoin, zdroj: www.shutterstock.com/Natali_Mis

Plán na založenie najväčšieho amerického „kryptocentra“ sa zintenzívňuje a Miami v inováciach zatiaľ vedie. Generuje milióny dolárov z výnosu zo stakingu „MiamiCoinu“.

Tieto odmeny plánuje „bitcoinový starosta“ rozdať obyvateľom svetoznámeho pobrežného mesta Miami, štátu Florida. Čo to tam za oceánom vymýšľajú ?

Mohlo by ťa zaujímať: Prvý politik v USA, ktorého mzda bude vyplácaná v BTC, je starosta Miami

Vo Washingtone sa musia čudovať

Každý obyvateľ Miami, ktorý vlastni digitálnu peňaženku, bude mať nárok na bitconové dividendy, oznamuje ,,bitcoinový starosta” Francis Suarez.

,,Budeme prvým mestom v Amerike, ktoré poskytne výnos z Bitcoinu ako dividendy priamo svojim obyvateľom, priamo do ich digitálnych peňaženiek,” uviedol Suarez.

Spoločnosť Citycoin spustila v auguste kryptomenu pod názvom MiamiCoin, ktorá pomáha financovať komunálne projekty generovaním výnosov.

Staking Miamicoinu pre mesto už vygeneroval výnosy presahujúce 21 miliónov dolárov. Miamicoin sa potom konvertuje na americký dolár, a to na základe príkazov mestského úradu. Suarez ďalej povedal, že ak výnosy budú pokračovať takýmto tempom, je reálne, že by mohli úplne pokryť daňové potreby mesta!

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní. 

Stane sa Miami epicentrom kryptomien v USA?

,,Obyvatelia nebudú musieť vlastniť Miamicoin, aby mali nárok na odmenu v Bitcoine. Pre obyvateľov nášho mesta vytvoríme digitálne peňaženky. Budeme im rozposielať Bitcoin priamo z výnosov, ktoré nám vygeneruje Miamicoin. Naším cieľom je, aby sa Bitcoin čo najviac dostal medzi ľudí a stal sa dôveryhodným aktívom,“ tvrdí Suarez.

Poslednú dobu sme mohli vidieť, ako sa starosta Suarez stal jedným z najväčších zástancov Bitcoinu. Minulý týždeň sa dokonca starosta Miami a mesta New York vyjadrili, že budú akceptovať svoje ďalšie výplaty v Bitcoine.

Všetko sa začalo dokonca už vo februári tohto roka, keď starosta Suarez oznámil plány na premenu mesta Miami na epicentrum kryptomien, a to tak, že plánuje uzákoniť najprogresívnejšie zákony a podmienky pre kryptomeny.

Čítaj ďalej: Domino efekt? – Čoraz viac starostov v USA začína preferovať výplatu v Bitcoine!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre