Robert Kiyosaki Inflácia Kryptomeny
Robert Kiyosaki Inflácia Kryptomeny, zdroj: www.shutterstock.com/SPF

Aktívny investor a autor „bestsellerovej“ knihy Bohatý otec, chudobný otec Roberta Kiyosakiho tvrdí, že dokupuje viac BTC a ETH pre obavy z rastúcej inflácie.

Ďalej tvrdí, že „inflácia je daň z chudobných a strednej triedy. Inflácia robí bohatých bohatšími“.

Takto sa po celý rok vyjadroval Robert Kiyosaki

Inflácia je daň z chudobnej a strednej triedy. Inflácia robí bohatých ešte bohatšími. Ľudia, buďte chytrí a zbohatnite sami. Osobne dokupujem viac zlata, striebra, Bitcoinu, Etherea, nehnuteľností a ropu.“

Mohlo by ťa zaujímať: Top kryptomeny, ktoré sa po poklese oplatí sledovať!

Kiyosaki už dlhšiu dobu varuje pred infláciou vďaka viacerým nepríjemným okolnostiam, ktorým momentálne čelí celé ľudstvo. Investor už dávnejšie odporúčal vložiť peniaze do Bitcoinu a niektorých kryptomien.

V októbri autor niekoľkých úspešných kníh tweetoval, že prezident Joe Biden a FED „ničia chudobných ľudí“ k čomu dodáva, že Spojené štáty sa dostávajú do depresie. Poznamenal, že Biden a Federálny rezervný systém potrebujú infláciu, aby zabránili novej depresii. Dodal, že prezident a banka sú skorumpovaní. Neskôr taktiež varoval, že prichádza obrovský prepad, po ktorom príde nová depresia. Odporučil ľuďom kúpiť zlato, striebro či Bitcoin.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

V máji tohto roku Kiyosaki tvrdil, že „FED chce infláciu, aby zaplatil svoje dlhy s lacnejšími dolármi. FED zvýši úrokové sadzby spôsobujúce pád akcií, dlhopisov, nehnuteľností a zlata.“

Autor dodal, že jedným z najväčších problémov je odchod generácie baby boomers do dôchodku, zdôrazňujúc, že sociálne zabezpečenie, medicare a samotná Amerika sú na mizine. Podľa neho vláda vytlačí „viac falošných peňazí“, kde opätovne odporučil investorom držať sa zlata, striebra či BTC.

Čítaj ďalej: Záujem o investičné produkty BTC klesá – čo uprednostňujú investori?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance