Snoop Dogg NFT
Snoop Dogg NFT, zdroj: www.shutterstock.com/Tinseltown

Americká hip-hopová legenda Snoop Dogg debutoval so svojím prvým nezameniteľným tokenom (NFT) v spolupráci s umelcom Coldie v konečnom vydaní série „Decentral Eyes Portrait“.

Mohlo by ťa zaujímať: Spoločnosť MicroStrategy využila „zľavu“ na Black Friday a dokúpila slušných 7 000 BTC!

O nezameniteľný token amerického rapera je záujem

NFT pod názvom „Decentralized Dogg“ bol spustený na platforme SuperRare 29. novembra a bude v aukcii do 3. decembra. SuperRare je digitálny trh NFT, ktorý zabezpečuje servis pre klientov, ktorí sú ochotní zaplatiť nemalé peniaze za tie najexkluzívnejšie „kúsky“.

Toto dielo vychádza ako stereoskopická 3D koláž 10 rôznych portrétov Snoop Dogga z rôznych etáp jeho života, spojená s originálnym NFT inšpirovaným soundtrackom samotného rappera. V čase písania článku je najvyššia ponuka na 169 ETH, v prepočte okolo 760 000 amerických dolárov.

Dlhoročný investičný partner rapera Nick Adler povedal, že spustenie NFT je iba „začiatkom Snoopovej práce v umeleckom digitálnom priestore. V závislosti od toho, ako sa tento projekt uchytí, sa neskôr môže Snoop Dogg otvoriť budúcej spolupráci s Coldie alebo inými ikonickými umelcami NFT,“ dodáva partner rappera.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Snoop Dogg ako novodobý digitálny umelec?

V nedávnom rozhovore o novodobom fenoméne pod názvom NFT sám Snoop Dogg odpovedal: „Táto technológia ma inšpirovala k prehodnoteniu toho, ako pracujem, mojej tvorby a vypúštaniu svojho umenia do sveta.”

„Nielen že to vidíte, vy to aj cítite a počujete. Chcem, aby tento exkluzívny kúsok vynikol ako reprezentácia mojej vízie v metaverze,” opísal raper nové NFT.

Koncom septembra Snoop Dogg oznámil, že používa pseudonym, aby sa skryl na twitteri ako „influencer“ NFT. Vystupuje pod názvom „Cozomo de’ Medici“. Peňaženka spojená s účtom nazbierala viac ako 17 miliónov dolárov vrátane populárnych „Cryptopunks“ a množstvo iných tokenov.

Čítaj ďalej: V čom spočíva hranie hry Axie Infinity a aké zárobky môžete dosiahnuť? Budete prekvapení!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance