Kiyosaki očakáva pre BTC nové dno
Kiyosaki očakáva pre BTC nové dno. Zdroj: Shutterstock, FFF Studio

Robert Kiyosaki vníma Bitcoin aj naďalej pozitívne. Podľa neho však treba byť opatrní. Je možné, že dosiahneme nové dno.

Kiyosaki očakáva nové dno Bitcoinu

Populárny investor Kiyosaki patrí k najväčším fanúšikom BTC.

„Naďalej som veľmi optimistický, pokiaľ ide o budúcnosť Bitcoinu,“ napísal na Twitteri.

Pripravuje sa však na to, že by sme mohli otestovať nové dno. Možno až niekde na úrovni 20 000, 14 000 či dokonca 9 000 USD.

V časoch, keď FED napumpoval ekonomiku vytlačením 6 biliónov dolárov, Kiyosaki tieto kroky tvrdo skritizoval. Nasledovalo obdobie, ktoré populárny investor obohatil o viacero vyjadrení a príspevkov o tom, že nás čaká najväčší kolaps v histórii ľudstva. Vyzval ľudí, aby masívne nakupoval Bitcoin, zlato či striebro.

Kiyosaki je pripravený. Ak BTC klesne na nové dno 20 000 USD, bude vo veľkom nakupovať. Je však pripravený aj na tvrdšie rany, a to konkrétne pád na cenu 6 000 USD.

Prečítaj si tiež: Fanúšikovské tokeny Socios vzrástli o 40 %! Čo je za tým?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Rovnako uvažuje v prípade BTC aj jeho veľký kritik Peter Schiff. Ten je prekvapený, že sa najznámejšia kryptomena tak dobre drží. Narážal na support 30 000 USD. Podľa neho však ide o pascu. Cieľ je jasný. Nalákať ďalších investorov a potom pád. Preto Schiff upozorňuje investorov, aby boli obozretní.

Čítaj ďalej: Kde a ako kúpiť Bitcoin – Kompletný návod pre začiatočníka

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance