projekt Socios
projekt Socios. Zdroj: Google

Projekt Socios, ktorý sa vyznačuje obrovskou základňou fanúšikovských tokenov, dokázal za posledné dni vystreliť až o 40 %. Môžu zato najnovšie plány a aktualizácie?

Socios rastie

Tento projekt má za sebou naozaj úspešné obdobie. Dosiahol vstup na významnú burzu, spustil mainnet, ale predovšetkým dokázal odštartovať mechanizmus spaľovania tokenov.

V čase obrovskej paniky a strachu na trhu sa ľudia čoraz viac uchyľujú k voľno časovým aktivitám. A práve do tejto kategórie spadá aj šport a v tomto prípade futbal. Fanúšikovia športových projektov tak majú minimálne jeden dôvod na radosť. Fanúšikovské tokeny zažívajú skvelé obdobie. Dokázali sa vymaniť z klesajúceho trendu a zaznamenali tak nárast až o 40 %!

TOP 7 projektov s najväčším rastom za 24 hodín
TOP 7 projektov s najväčším rastom za 24 hodín. Zdroj: CoinTelegraph Markets Pro

Prečítaj si tiež: Index strachu a chamtivosti dosiahol najnižšiu hodnotu od vypuknutia pandémie COVID-19!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Najväčší vplyv na tento rast má s určitosťou najnovší vývoj protokolu Chilliz, ktorý prevádzkuje Socios, teda blockchainová platforma pre športovú zábavu. 17. mája na svojom twitteri projekt oznámil spustenie druhej fáze mainnetu Chilliz.

Veľkým úspechom je aj zalistovanie na burzu BitPanda 18. mája.

Mechanizmus spaľovania

Fanúšikovské tokeny dokázali výrazne vzrásť aj vďaka spusteniu spaľovania s názvom „Head2Head burn“, ktoré spaľuje časť ponuky fanúšikovských tokenov v obehu na základe výsledkov živých zápasov medzi klubmi.

Časom bude tento mechanizmus výrazne ovplyvňovať samotnú tokenomiku projektu. Ako? Pomôže znižovať cirkulujúcu ponuku tokenov, čo, samozrejme, môže priniesť ďalší rast pri zvyšujúcom sa dopyte.

Čítaj ďalej: Stablecoin Tether má nekalé úmysly? Americký súd zamietol ich žiadosť o utajenie záznamov o rezervách pred verejnosťou

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance