[PUMPA] A letíme hore! Bitcoin prekonáva všetky rezistencie – obratová formácia potvrdená!

BITmarkets BITmarkets

BOOM! Po týždňoch relatívnej nudy dnes krypto trhy praskajú vo švíkoch. Bitcoin za poslednú hodinu posilnil o takmer 500 $ a ešte stále pokračuje. Na burzách lietajú tisícky Bitcoinov! Nákupy a predaje v rekordných objemoch! Čo sa to deje?

Dalo sa to očakávať

Už päť dní na našom obchodnom webe Trading11 nájdete analýzu, podľa ktorej sme predikovali rast, prípadne aj otočenie trendu. Na oslavu je ešte priskoro, ale povedzte sami. Nevyzerá toto ako otočená formácia H&S (Head and Shoulders – hlava a ramená)?

bitfinex analyza graf h&s

Práve táto formácia signalizuje otočenie trendu, alebo aspoň strednedobé stúpanie. Práve preto som ja (Samuel Slavkovský) v posledných dňoch na Kryptomagazine publikoval sériu článkov, v ktorých som nabádal k nákupom. Konkrétne ide o:

Ale POZOR! Kryptomeny sú nevyspytateľné! Iste, situácia v poslednej dobe vyzerá veľmi dobre, avšak netreba zabúdať, že investície do kryptomien sú vysoko rizikové! Tento článok nemožno brať ako investičné odporúčanie.

Nakoniec ešte pridávam spomínanú analýzu, ktorá bola publikovaná pred piatimi dňami na Trading11. Celú analýzu nájdete tu.

h6-120718-fin-t11

 

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: