[HODL] Nakupovať sa má vtedy, keď je to dole! – je čas vstúpiť do dlhodobých pozícií?

BITmarkets BITmarkets

Na grafe BTC/USD sa nám vykresľuje obratová formácia H&S, trh už niekoľkokrát odolal tlaku medveďov a Bitcoin sa statočne drží nad technickou hladinou 6000 $. Za posledné mesiace tento support otestoval hneď niekoľkokrát a zdá sa, že kurz sa začína otáčať.

Disclaimer/ Tento článok nemožno považovať za investičné poradenstvo. Za vaše investície a prípadné straty ste zodpovední vy. Pri obchodovaní odporúčame vyhľadať pomoc profesionálov. Ak chcete dostávať denné aktualizácie trhu a profesionálne Technické analýzy, sledujte náš obchodný web Trading11.

Ak neveríte kryptomenám, ďalej prosím nečítajte. 

Keby bolo keby…

Iste, ešte je priskoro kričať hurá, no veľa indikátorov ukazuje na fakt, že kryptomeny sú pripravené na ďalší bull run. Počas minulého roka sme počuli obrovské množstvo nárekov typu:

“Ach, keby som len nakúpil, keď to ešte bolo dole”

Nuž, teraz sú kryptomeny podľa všetkého dole. Iste, môžu krátkodobo klesnúť o ďalších 20-30%, no z dlhodobého hľadiska sa trh pomaly ale isto spamätáva z tohtoročného výplachu.

Máte gule na dlhodobú investíciu?

To je otázka na každého, kto číta Kryptomagazin. Veríte, že kryptomeny uspejú vo svojej misii a decentralizované peniaze vyhrajú nad tými centralizovanými? Veríte, že decentralizované Turingovsky kompletné stroje typu Ethereum, EOS alebo TRON nahradia obrovské servery, že prichádza Internet of Value a že blockchain je budúcnosť informatiky?

V tom prípade by ste mali začať uvažovať nad dlhodobou investíciou do kvalitných coinov. Ako na to? To som rozobral vo včerajšom článku:

Ako zbohatnúť investovaním do kryptomien

Zabudnite na záruky, krypto je plné rizika!

A rovno dodávam, že záruky nie sú žiadne. Investície do kryptomien sú vysoko rizikové. Tu je však môj pohľad na vývoj trhu počas najbližších dvanástich mesiacov.

[NÁZOR] Kedy sa Bitcoin dostane na nové ATH? – 20 000 $

Kto chce zarobiť a pri ďalšom bull-rune sa vyškierať masám naskakujúcim do trhu tesne pod jeho vrcholom, musí byť trpezlivý a prevziať zodpovednosť za svoje investície.

Tak čo? Ste pripravení na vstup do dlhodobej pozície, alebo to podľa vás ešte bude padať? Vaše názory môžete napísať do komentárov pod článkom. A nezabudnite nás sledovať na facebooku!

Šéfredaktor Kryptomagazinu – Samuel Slavkovský

Ako nakúpiť/predať kryptomeny s minimálnym poplatkom

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: