[Správy] Bitcoin naštartoval na cestu nahor! • Kryptomeny nie sú hrozbou pre tradičný finančný systém • Prečítajte si aj ďalšie správy

BITmarkets BITmarkets

Letíme hore! Bitcoin prekonáva všetky rezistencie • Kryptomeny nepredstavujú hrozbu pre finančný systém • Coinbase preniká na štandardné trhy • USA sú naďalej najlákavejšou destináciou pre ICO • Kodak popiera súvislosť so Spotlite miningom

Získajte exkluzívne členstvo na Trading 11 iba za 10€ mesačne.

Bitcoin konečne nastúpil na cestu k výškam

Po týždňoch relatívnej nudy, kedy sa Bitcoin a ostatné kryptomeny nachádzali v depresii, prichádza obrat. Dnes krypto trhy praskajú vo švíkoch. Bitcoin za poslednú hodinu posilnil o takmer 500 $.Viac sa dočítate TU: https://kryptomagazin.sk/

Kryptomeny nie sú hrozbou pre G20

Financial Stability Board (FSB) oznámila, že kryptomeny nepredstavujú hrozbu pre globálny finančný systém. FSB aj CPMI spolupracovali na vytvorení rámca pre svoje dohľadové aktivity na trhu s virtuálnymi menami. Tieto dva orgány sa tiež zameriavajú na monitorovanie vplyvu virtuálnych mien na globálny finančný sektor. Viac sa dočítate TU: https:/news.bitcoin.com/ (v EN)

Coinbase sa dostáva na štandardné finančné trhy

Kryptoburza Coinbase urobila obrovský pokrok pri legitimizácii investícií do kryptomien. Začiatkom júna spoločnosť Coinbase oznámila, že sa snaží získať spoločnosť Keystone Capital Corp., spoločnosť poskytujúcu finančné služby v Kalifornii, ktorá je regulovaná SEC. Po viac ako mesiaci čakania SEC a Úrad pre reguláciu finančného priemyslu (FINRA) oficiálne potvrdili Coinbase, že môže pokračovať v kúpe Keystone Capital. Môže tiež pokračovať v nákupe dvoch ďalších finančných spoločností – Venovate Marketplace Inc. a Digital Wealth LLC. Viac sa dočítate TU: https://bitcoinist.com/ (v EN)

USA sú naďalej najlákavejšou destináciou pre ICO

Napriek regulačnej neistote sa Spojené štáty stali hlavnou destináciou pre spoločnosti, ktoré vykonávajú počiatočné ponuky mincí (ICO). Potvrdzuje to nová štúdia. Podľa nedávno zverejnenej správy 30 zo 100 najväčších predajov tokenov vlastnili spoločnosti so sídlom v USA. Údaje ukazujú, že Švajčiarsko je na druhom mieste a tretí je Singapur. Viac sa dočítate TU: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Boeing-AI-blockchain

Spoločnosť Boeing spolu so spoločnosťou SparkCognition založili organizáciu Boeing NeX. Spoločnosti Boeing a SparkCognition budú spoločne používať umelú inteligenciu a technológie blockchainu na sledovanie bezpilotných leteckých dopravných prostriedkov a prideľovanie dopravných koridorov. Viac sa dočítate TU: https://www.ccn.com/  (v EN)

Kodak popiera súvislosť so Spotlite USA miningom

Spoločnosť Spotlite uviedla, že ponúkajú leasing na svoje zariadenia,​​ ktorý bude stáť 3 400 dolárov. Zákazníkom ponúkali zisk 9 000 dolárov v priebehu dvoch rokov. Odborníci z krypto-odvetvia túto schému rýchlo skritizovali, pričom uviedli, že mesačné výnosy sú zavádzajúce. Potom vyšlo najavo, že ich zariadenie je jednoducho ASIC Antminer S9, vyrábaný spoločnosťou Bitmain, s nálepkou Kodak. Viac sa dočítate TU: https://www.ccn.com/  (v EN)

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.