projekt Shiba Inu
projekt Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Morgan Ph

Získať 100 000 nových hodlerov tokenu Shiba Inu za necelé tri mesiace je naozaj pekný výsledok. Patríte taktiež k fanúšikom tohto projektu, ktorý patrí k najväčším konkurentom DOGE?

Prečítaj si tiež: Platobná neschopnosť Evergrande a zmeny politiky centrálnych bánk spôsobili veľký výpredaj na trhoch

Shiba Inu, perspektívny projekt?

S údajmi o výraznom raste počtu hodlerov tokenu SHIB prišla spoločnosť Finbold. Tá sa zamerala na obdobie od 21. júna do 21. septembra.

Hodleri tokenu SHIB
Hodleri tokenu SHIB. Zdroj: Etherscan.io

Podľa portálu Etherscain.io bolo v letnom období evidovaných 536 300 hodlerov tokenu SHIB. Koncom septembra sa počet výrazne zvýšil o úctyhodných 132 310 tokenov, takže finálny stav bol 668 810 hodlerov.

Hodleri tokenu SHIB na konci septembra
Hodleri tokenu SHIB na konci septembra. Zdroj: Etherscan.io

Úspešné obdobie sa odzrkadlilo aj na trhovej kapitalizácií, ktorá sa zo 6,82 miliardy USD dokázala vyšplhať na 7,11 miliardy USD.

Môže ťa zaujímať: Coinbase musí zrušiť nový produkt s vysokým výnosom – čelí hrozbe žaloby zo strany SEC

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Zalistovanie na burze Coinbase

Čo stojí za takým úspechom tohto projektu? S najväčšou pravdepodobnosťou je to práve cena, ktorá je stále na veľmi nízkej úrovni. Ihneď po zalistovaní na burzu Coinbase bolo do projektu naliatych neuveriteľných 870 miliónov dolárov a to v priebehu jedného dňa. Úspech sa zrodil aj na twitteri, kde sa počet followerov prvýkrát dostal cez hranicu 900 000.

Popularita neustále rastie a náramne sa začína podobať obľúbenosti svojho najväčšieho konkurenta, Dogecoinu. Shiba Inu dokázala v počte followerov prekonať omnoho známejších a ostrieľanejších hráčov na trhu, ako sú Litecoin, UniSwap či Solana.

Cenový vývoj

Za posledných 48 hodín sme na trhu s kryptomenami zaznamenali výraznejší pokles, ktorý opäť ovplyvnil väčšinu projektov, teda aj token SHIB. V čase písania tohto článku sa cena pohybovala na úrovni 0,00000694 USD. V súčasnom stave trhu je veľmi ťažké predpovedať ďalší vývoj ceny tokenu.

SHIB/BUSD
SHIB/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre