Elon Musk zachráni DOGE
Elon Musk a ShibaInu. Zdroj: Shutterstock, Vectorfarmer

Zdá sa, že je Dogecoin stále niekde uprostred a nedokáže sa pohnúť z miesta. Jeho posledné týždne neukázali žiadny prudký pohyb smerom nahor. Ešte pred nedávnou menšou korekciou sa pritom zdalo, že ho obrovské objemy dokážu vystreliť. No nestalo sa. Otázne však je, čo bude ďalej.

Prečítaj si tiež: Dogecoin porastie do konca roka o 100 %, tvrdia niektorí analytici

Elon Musk ako opätovný záchranca?

Dogecoin spustil pred nedávnom dôležitú aktualizáciu 1.14.4, ktorá bola v komunite náležite ocenená. Podpora prišla aj od samotného dogefathera” Elona Muska, ktorý je zrejme jedným z najväčších podporovateľov DOGE. Je potrebné dodať, že táto aktualizácia je z hľadiska budúcnosti DOGE nesmierne dôležitá.

Čo priniesol upgrade? Bolo aktualizovaných a prepracovaných celkovo 763 uzlov v sieti. Musk ešte 30. augusta na svojom twitteri napísal, že význam tejto aktualizácie je veľmi dôležitý. Vďaka upgradu bude sieť omnoho bezpečnejšia a neskôr povedie k rapídnemu zníženiu transakčných poplatkov. Podľa majiteľa twitterového účtu „Doge Whisperer” je však potrebné omnoho viac. Toto nestačí.

StormGain

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Musk si robí z médií dobrý deň

Mediálne správy sú častokrát úplne odlišné od reality. Svoje o tom vie aj Elon Musk. Jeho príspevky totiž častokrát skončia ako clickbaitové titulky.

Môže ťa zaujímať: Analýza BTC – korekcia nie je ukončená, ostávame však dlhodobo bullish

Spoluzakladateľ Dogecoinu, Billy Markus, pred nedávnom zdieľal screenshot správy, ktorá ukazuje nedávny príspevok Elona Muska. Médiá tento tweet premenili podľa vlastného gusta, pretože chceli upútať pozornosť.

Dogecoin a jeho pohyb

Situácia okolo Dogecoinu je stále veľmi nejasná. Objemy sú častokrát natoľko silné, že by sme mali ísť smerom hore úplne bez problémov. Vždy sa však pohyb zastaví. Analytici sa však zhodujú v tom, že DOGE dokonca tohto roka vystrelí o 100 %.

DOGE/BUSD
DOGE/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

 

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre