Prehľad DŇA – Zaujímavý pohyb BTC – Dane pre Bcash minerov – Ethereum má veľký potenciál

0
správy-news-banka -facebook-štúdio

Tento štvrtok a piatok bol vo svete kryptomien naozaj zaujímavý. Na prvý pohľad sa možno nič nestalo, no ten kto sleduje Kryptomagazin určite postrehol zaujímavý pohyb Bitcoinu. Dnes sme otestovali kľúčový support na hladine 8200$. Pokles na túto cenu vo svojej analýze 19.1. predikoval náš hlavný Bitcoin analytik René Cihla. Celú analýzu nájdete tu.

Prehľad TRHU – Nebezpečný prepad Bitcoinu za nami – všimli ste si ho?

Pravidelné analýzy trhu na Trading11. Vyskúšajte na týždeň zdarma. Navštívte VIP sekciu.

Čína a kryptomeny

Čína mala od samého začiatku obrovský vplyv na kryptomeny. Je pravdepodobné, že samotný Satoshi Nakamoto pochádza z východnej Ázie. Skvelý článok o Číne a kryptoenách sme publikovali ešte v stredu v noci.

Čína a kryptomeny – Čím všetkým sme si prešli a čo nám tento zložitý vzťah prinesie?

Volume 100 miliárd na Litecoin blockchaine

Kryptomena Litecoin v roku 2019 predviedla celkom zaujímavé price action, no využívala sa aj v reálnom svete. Prenieslo sa cez ňu viac než sto miliárd dolárov!

Cez Litecoin sa v roku 2019 prenieslo viac než sto miliárd dolárov

Vodafone končí s Librou

Kryptomenu od Facebooku opúšťa ďalší veľký partner. Americký operátorVodafone sa rozhodol sústrediť na iné blockchainové projekty s väčším potenciálom. Čo môže byť lukratívnejšie než Libra? To sa dozviete v článku:

LIBRA – Facebook Crypto Association stráca ďalšieho veľkého člena

Úspechy kryptomeny Ethereum

Ethereum má za sebou skvelý deň. Dnes totiž bola oficiálne ukončená formálna verifikácia depozit smart kontraktu. O čo ide? Mrknite na článok:

Ethereum 2.0 o kusisko bližšie – Depozit smart kontrakt je formálne verifikovaný!

Ethereum by mohlo už čoskoro vystreliť. Prečo si to myslíme?

Príde breakout ETH z 2-ročného bear marketu? Toto sú dôvody, prečo áno!

BCH ťažiari budú zdanení!

Šéfovia najväčších Bitcoin Cash mining poolov sa zhodli, že vývojári tohto projektu nemajú dostatok peňazí. Po novom teda bude každý vyťažený blok zdanený a 12,5% z odmien pôjde programátorom, ktorí zabezpečujú fungovanie a pokrok celej siete.

Ťažíte Bitcoin Cash? 12,5% odmeny z každého bloku pôjde developerom

VIP

Vo VIP sekcii bolo dosiaľ publikovaných ďalších jedenásť analýz (v piatich článkoch). Pokryli sme altcoiny DOGE, NEO, ETC, TRX, NEO, BAT, ETH, DASH, ADA a EOS.

Pozreli sme sa samozrejme aj na Bitcoin a ešte dnes na stráne nájdete aj update od nášho hlavného analytika Reného Cihlu.

24.01.20 Korekcia sa mi zatiaľ nezdá dostatočná