TOP kryptomeny pre december 2022
TOP kryptomeny pre december 2022. Zdroj: Shutterstock.com/loveyousomuch

Milí čitatelia, v tomto článku by som vám rád položil túto jednoduchú otázku. Je venovaný predovšetkým tým z vás, ktorí naše článku čítajú preto, že chcú byť súčasťou kryptokomunity a pretože ich neskutočne zaujíma. Nie každý článok je vždy dokonalý, ale vždy máte možnosť nás v komentároch požiadať o dôkladnejší prieskum, viac informácií alebo o prípadné pokračovanie. Sme tu pre vás aj v horších časoch. Za seba vám môžem sľúbiť, že spoločne prečkáme downtrend, nech bude akokoľvek dlhý. Položme si teraz spoločne otázku: Prečo sme tu?

V prvom rade ďakujem

Najprv by som chcel poďakovať vám, za to, že nás podporujete a čítate naše články. Predovšetkým vďaka tým, ktorí nám vyjadrujú svoju podporu v komentároch. Uvedomujeme si, že ste občas museli prižmúriť oko nad nejakou tou chybou či nejasnosťou. Aj my sme len ľudia a robíme chyby. Nedávno som vás vo svojom článku (tu) upozornil na to, že by ste si mali dôležité informácie radšej vždy overiť, než na ne stavíte svoje peniaze. Dokonca ani to, že niečo hovorili v televízii, ešte neznamená, že je to pravda.

Napriek nepriaznivej situácii na kryptomarkete ste stále s nami. Stále ste neprepadli beznádeji. Spoločne prečkáme ťažké časy, budeme sa vzdelávať a rásť. Raz, keď budú kryptomeny zase stredom pozornosti všetkých médií. Keď to nebude kvôli senzačným pádom, ale pre ich prednosti a výhody pre celú spoločnosť. Alebo až príde ďalší hype. My tu stále budeme a spoločne to oslávime.

Prečo si tu?

Už predtým som vyjadril názor, že v týchto časoch nedochádza k čisteniu trhu od altcoinov, ktoré nemajú zmysel. To zariadi až čas. Teraz dochádza k čisteniu trhu od investorov, ktorí nemajú dosť sily na to, aby takéto obdobie prečkali. Od tých, ktorí vlastne ani nevedia, prečo tu sú. Možno len niekde počuli, aké úžasné zisky tu na nich čakajú. Títo ľudia kryptomenám vlastne neveria, alebo im chýba trpezlivosť a odhodlanie.

Čakali ľahký zisk a prišla studená sprcha. Ťažko ich niekto presvedčí, že stačí mať pevnú vôľu a počkať. Že sa nedeje nič neobvyklé, pretože cykly sú súčasťou trhovej ekonomiky. A možno je to dobre, že zostanete iba vy, ktorí dobre viete, prečo tu ste.

Dôvodov môžete mať viac. Napríklad, sú to peniaze, nové technológie, snaha naučiť sa niečo nové, túžba po lepšom živote v lepšom svete, záujem o slobodu, decentralizáciu atď. V každom prípade, vidíte v kryptomenách potenciál. Rozumiete tomu, do čoho investujete a ste si istí, že to má zmysel. Že to nie je len chvíľková móda, ale naozaj užitočná vec, ktorá tu bude aj za niekoľko rokov.

Kto neverí

Stále je tu ešte pár ľudí, ktorí kryptomenám neveria. Osobne nechápem, prečo taký človek chodí na náš magazín. Načo plytvať časom a energiou na niečo, čo ma nezaujíma? Niektorí z vás sú neustále nespokojní s našou prácou, alebo neveria kryptomenám. Aj pre nich platí otázka: Prečo tu ste?

Nikto vás tu predsa násilím nedrží. Články na Kryptomagazine sú zdarma, ale je to naša práca. Keď niekto z našich kritikov alebo kritikov kryptomien vytvorí sám niečo lepšie, môže sa prísť pochváliť.

Dovoľujeme si vám ponúknuť: [Osobnosť] Niki Lauda • Vzdal sa pohodlia, aby prežil vlastnú smrť – úžasný príbeh automobilového pretekára

Záver

Naše články sú pre ľudí, ktorí sú s nami na jednej lodi. Či už ide o správy, novinky a informácie zo sveta kryptomien, alebo bohatstvo, osobný rozvoj, inšpiráciu a motiváciu, všetko je otvorené pre našich čitateľov. Tým patrí vďaka za to, že nás v tom ani oni nenechajú. Že ste tu s nami aj v týchto búrlivých časoch. Ďakujeme! Robíme to pre vás.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Kytka.