Waves updatoval aplikáciu a teraz jeho cena rastie

1
waves-mobile-app

Mobilná aplikácia Waves je k dispozícii už nejakú dobu. Umožnila používateľom pripojiť sa k sieti a realizovať transakcie, bolo však na nej treba zapracovať. Platforma Waves ponúka mnoho funkcionalít a konečne ich budú môcť využiť aj mobilní používatelia.

Tím sa vrátil späť za počítače a celú aplikáciu prepracoval. Výsledkom je komplexná aplikácia typu „všetko v jednom“ pre mobilné zariadenie s úplne unikátnou sadou funkcií, ktorá obsahuje krypto peňaženku, Waves DEX a bránu fiat. Žiadna iná platforma neponúka nič podobné!

Výhody Waves aplikácie

Začneme rýchlym prehľadom toho, aké sú jej výhody. Pre začiatok je všetka návštevnosť šifrovaná. To je nesmierne dôležité pre súkromie a bezpečnosť, tu tím Waves nemieni robiť kompromisy. Privátne kľúče nikdy neopúšťajú smartfón a nikdy sa nedostanú na web. Sú šifrované na miestnom úložisku, takže aplikáciu môžete používať s istotou bezpečia. Okrem toho podporuje mnoho ďalších bezpečnostných opatrení, vrátane ID tváre, touch ID (skenovanie odtlačkov prstov) a pod. V podstate, všetko funguje tak, ako by malo, aby vaše peniaze mali šancu zostať v bezpečí – kiežby to nepodceňovali aj ďalší vývojári aplikácií, obzvlášť tí, ktorí sú zameraní na krypto.

Funkcie mobilnej peňaženky

Otvorte aplikáciu a nájdete v nej najobľúbenejšie funkcie. Nejde len o peňaženku. Môžete obchodovať na DEX (decentralizovaná burza) s vynikajúcimi nástrojmi a grafmi. K dispozícii je tiež prístup k bránam na fiat a krypto, takže môžete vkladať, vyberať a obchodovať ďalšie aktíva. Ďalšou novinkou je požičiavanie tokenov ťažiarom (waves lease) rovno z mobilnej aplikácie. Za tokeny, ktoré ťažiarom požičiavate, obdržíte časť ich zisku, niektorí vám ho dajú celý. Požičiavanie je 100 % bez rizika, tokeny vlastníte stále vy, požičanie môžete kedykoľvek zrušiť.

Novú mobilnú aplikáciu môžete stiahnuť z obchodu Apple App Store alebo z Google Play. A čo vy, už ste aplikáciu skúšali? Pre nás je to obrovský posun dopredu a veľmi pozitívna správa.

Cena Waves tokenu rastie

Vyzerá to, že update sa komunite a investorom veľmi páči, a tak cena Waves tokenu strmo rastie.

Na Waves token analýze už pracujú naši traderi z https://trading11.com, ak tu máte členstvo, môžete sa na ňu dnes tešiť.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ľubo Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Ľubo
Guest
Ľubo

nefunguje mi leasing/história transakcii. Ostatné funkcie fungujú ok.