Stock to flow BTC. Zdroj: Shutterstock.com/Andrea Izzotti

BTC začína nový týždeň a po prvom pokuse o prelomenie 50 000 dolárov mierne klesol na 47 840 $ v čase písania článku. Stále viac analytikov je v očakávaní, že október zmení sentiment na celom trhu. Ako to vyzerá z pohľadu modelu Stok-to-Flow? Cena ho totižto stále rešpektuje, aj keď posledné mesiace to bolo o chlp.

Nie je žiadnym tajomstvom, že najznámejší analytici BTC očakávajú od cenovej akcie veľkolepý výkon do konca roka. Pre PlanB, tvorcu Stock-to-Flow modelu, sú stále určujúce minimálne close ceny, ktoré by mali nastať na mesačných sviečkach.

Mohlo by ťa zaujímať – Akú cenu dosiahne BTC do konca roka podľa modelu Stock-to-flow?

Stock to flow je pre BTC stále validný

Jeho odhady teraz hovoria o minimálnej hladine close ceny 63 000 dolárov do konca októbra a 98 000 dolárov pre close cenu za november. PlanB vo svojej najnovšej aktualizácii Stock-to-Flow cross-asset (S2FX) ukázal, že cenové správanie je počas cyklu býkov zhruba 50 %, pričom si necháva otvorené dvere pre rýchle zisky. Sme uprostred trendu a zatiaľ neexistujú žiadne známky slabosti (červená farba).

,,Myslím, že táto druhá časť býčieho trendu bude mať ešte najmenej 6 mesiacov.tvrdí PlanB.

Stock-to-Flow BTC. Zdroj: PlanB/Twitter
Stock-to-Flow BTC. Zdroj: PlanB/Twitter

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si taktiež – Analýza BTC, BNB, LTC, LINK – ceny rešpektujú rezistencie a krátkodobo klesajú

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre