Polygon pokračuje v stabilnom raste. Zdroj: Shutterstock.com/moxumbic

Binance

Polygon pokračuje v stabilnom raste. Aj z krátkodobého hľadiska dosahuje vyššie lokálne minimá. Trhová cena momentálne dosahuje hodnoty predošlého maxima, no zdá sa, že nebude mať problém preraziť ho. Kde sa teda nachádza ďalší býčí target? Poďme sa spolu pozrieť na aktuálnu technickú analýzu tohto highcapu.

Cena pokračuje krátkodobo v raste a smeruje na target zhruba 2,63 $. Z dlhodobého hľadiska môžeme identifikovať rastúcu vlajku, ktorej support bol rešpektovaný aj pri tvorbe posledného minima. Preraziť rezistenciu vlajky, samozrejme, cena môže, ale nie je to nevyhnutné, pretože v súčasnosti je trend aspoň stabilný.

Polygon pokračuje v stabilnom raste
Polygon pokračuje v stabilnom raste. Zdroj: TradingView

Vyskúšaj náš produkt VIP signály! Čo v ňom nájdeš? Kompletný prehľad, analýzy a signály na 50 párov. Každý deň pre teba naši traderi pripravujú kompletné náhľady do ich aktuálne otvorených obchodov. Zároveň získaš prístup na pravidelne streamy a webináre úplne zadarmo. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Prečítaj si tiež – Cardano analýza – rast 30 % iba za 6 dní. Ideálny čas na nákup?

Polygon je bullish dlhodobo aj krátkodobo

Pozitívom na grafe je aj to, že rasty sú podporované aj objemami, čo svedčí o záujme. Výnimkou nie je ani súčasný rastúci trend. Ako vidíme, rezistencia vlajky sa nachádza až na hladine zhruba 2,80 $. To, v akých vlnách sa tam cena dostane, je otázne, no je dosť možné, že prekonáme aj túto hladinu.

Zdá sa, že Polygon má našliapnuté na nové ATH, hoci to môže ešte istý čas potrvať. Aj napriek vysokej cene je stále výhodné nakupovať, ak niekto plánuje držať kryptomenu dlhodobo na hodling. Z krátkodobého hľadiska je však stále možnosť zviesť sa na trendovke.

Mohlo by ťa zaujímať – Dogecoin narástol o 55 % len za 4 dni – Musk oznámil platby DOGE za tovary Tesla

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre