Mike Tyson propaguje projekt Solana
Mike Tyson propaguje projekt Solana. Zdroj: Google

Binance

Legendárny americký boxer Mike Tyson patrí k veľkým fanúšikom blockchainu Solana. Svojich fanúšikov sa najnovšie spýtal, kam podľa nich vyletí cena tokenu SOL?

Mike Tyson a Solana

Americký boxer, ktorý svoju hviezdnu kariéru odštartoval v roku 1986, keď sa stal najmladším šampiónom v ťažkej váhe, sa pochválil svojim NFT tokenom. Kúpil ho na NFT trhovisku Solany.

Tyson je vo svete veľmi populárny. Pred pár dňami začal výrazne propagovať projekt DREAM. Ide o kryptomenu, ktorá spadá pod nadáciu The Dream Foundation. V podstate zdôraznil dôležitosť zlepšovania duševného zdravia v rámci kryptomenovej komunity.

Prečítaj si tiež: Ako sa živiť investovaním a obchodovaním na burze – reálne príklady a rady pre vás

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Čo sa týka jeho investičných rád a predpokladov, osobne by som ich bral s rezervou. Tyson je totiž známy aj tým, že dokázal svoj niekoľkomiliónový majetok dostať do bankrotu. Komunita ho skritizovala za to, že dokázal vziať 30 miliónov USD za zápas proti Evanderovi Holyfieldovi, a teraz sa snaží propagovať Solanu, čím by sa zrejme chcel obohatiť.

Býčia cesta Solany?

Solana dosiahla v roku 2021 profit neuveriteľných 17 500 %. Začiatkom roka 2022 sa opäť snaží získať dynamiku. V čase písania tohto článku sa cena tokenu SOL pohybuje na úrovni 143,13 USD.

Spoločnosť JPMorgan prišla pred nedávnom s veľmi zaujímavou predikciou. Solana sa podľa nej môže stať vedúcou platformou pre inteligentné zmluvy, čím by v podstate predbehla Ethereum v oblasti DeFi. Bank of America dokonca tvrdí, že sa Solana môže stať tzv. „VISA kryptomien“, aj napriek relatívne slabej decentralizácii a spoľahlivosti.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre