Shiba Inu zaznamená hype na Google
Shiba Inu zaznamená hype na Google, zdroj: shutterstock.com/CKA

Meme token SHIB začal pred rokom valcovať internet a odvtedy sa stal jednou z najznámejších kryptomien. Dokonca podľa dát Google Trends je v Spojenom kráľovstve najvyhľadávanejšou kryptomenou.

O Shiba Inu je vysoký záujem nielen v UK, ale aj v Rusku, Francúzsku, Španielsku, na Ukrajine, Taliansku, Maďarsku a Švajčiarsku. Aj napriek už takmer rok trvajúcemu poklesu sa táto meme kryptomena stále drží v top 20 kryptomien podľa kapitalizácie a podľa niekoľkých ďalších metrík, ako napríklad záujem o nákup a či vyhľadávanie, je dokonca na úrovni gigantov ako Bitcoin a Ethereum.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečo má SHIB taký hype?

Za touto kryptomenou okrem malej zmenárne nie je žiadna iná známa služba. Celý minuloročný hype bol založený iba na špekulatívnych pohyboch a silnej komunite. Od historického maxima sa tento altcoin zatiaľ prepadol o viac ako 70 %. 

V kryptomenovom svete v minulosti bolo veľa podobných projektov, ktoré nárazovito vystrelili a potom až do delistovania z búrz bez korekcie neustále klesali. Pokiaľ vývojári nezačnú pracovať na projekte, veľká sláva tejto meme kryptomeny môže už čoskoro byť zabudnutá.

Prečítaj si aj: Bitcoin analýza – cena je na kľúčovom supporte vlajky, rozhodne sa do pár dní

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre