Bitcoin je na supporte vlajky.
Bitcoin je na supporte vlajky. Zdroj: Shutterstock.com/DUSAN ZIDAR

Bitcoin za posledných 24 hodín síce narástol, no odraz nebol podporený objemami a cena samotná sa ani zďaleka nedostala nad rezistenciu a predošlé maximum. Z krátkodobého hľadiska preto ostávame bearish. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým prelomila 42,15 % a nachádza sa na rezistencii sideway štruktúry platnej už celý mesiac.

Ako vidíme, cena sa nachádza nad supportom medvedej vlajky, ktorá je aktuálna od začiatku roka 2022. Ak cena zlyhá na tomto supporte, tak nás čaká nový korekčný leg. Prepad sa síce spomalil, no stále dominujú medvede. Kľúčové preto bude, kde sa vytvorí ďalšie krátkodobé minimum vo vzťahu k tomu predošlému.

Bitcoin na supporte vlajky
Bitcoin na supporte vlajky. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Burzy masívne strácajú zostatky – na trhu je stále viac hodlerov

Bitcoin na supporte vlajky

Hlavná kryptomena musí udržať posledné minimum na 37 700 $, v opačnom prípade budeme sledovať support 35 000 $. Je možné, že súčasná sideway štruktúra sa z vlajky zmení na flatovú štruktúru. Z krátkodobého hľadiska na tom však nezáleží. Ak by však došlo k rastúcemu minimu, znamenalo by to prelomenie rezistencie z maxím korekcie.

V tomto scenári by sa cena musela popasovať s maximom 40 800 $ a ak by ho prekonala, cena by potvrdila lokálne dno vlajky. Zatiaľ však ostávam stále bearish, no z dlhodobého hľadiska bullish. Cena sa momentálne nachádza na point of control, čo môže predstavovať silnú dávku kľúčového supportu pre cenu.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin dosiahol 4 červené týždenné sviečky v rade – naposledy sa tak stalo v júni 2020

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre