„Predajte akcie a nakúpte bitcoiny“ – radí CEO krypto-bankovej spoločnosti Celsius
„Predajte akcie a nakúpte bitcoiny“ – radí CEO krypto-bankovej spoločnosti Celsius. Zdroj: https://www.shutterstock.com/FellowNeko

Binance

Vo svetle agresívnej politiky Federálneho rezervného systému (FED), ktorý vyvíja značný tlak na ekonomiku Spojených štátov, niektorí experti predpovedajú, že budúci rok nastane recesia. Generálny riaditeľ Celsius Network Alex Mashinsky v rozhovore pre Kitco News diskutoval o jeho ideálnej stratégii. Podľa Mashinskeho v tejto situácii je dôležité stiahnuť sa z amerického akciového trhu. Namiesto akcií odporúča nakúpiť bitcoiny!

Mashinsky odporúča bitcoiny

V nedávnom rozhovore pre médium Kitco News sa CEO známej krypto-bankovej spoločnosti Celsius vyjadril ku aktuálnej ekonomickej situácii v Amerike. Mashinsky varuje pred správaním FED-u a odporúča sa stiahnuť z amerických akcií a radšej nakúpiť investovať do bitcoinov.

Od začiatku roka je akciový trh dole, ale Bitcoin v skutočnosti získal späť väčšinu svojich strát. Videli sme rozdvojenie, vidíme oddelenie, čo znamená, že bitcoiny sa konečne začínajú správať ako bezpečnostné aktívum, a preto opäť predávam svoje akcie a kupujem ďalšie bitcoiny,“ povedal Maschinsky.

V poslednej dobe sa čoraz viac hovorilo o korelácii medzi Bitcoinom, kryptotrhom a technologickými akciami. Mashinsky súhlasí, ale teraz hovorí, že je čas a priestor na oddelenie:

Prečo? Pretože Fed vyvíja veľký tlak na ekonomiku zvyšovaním sadzieb a v podstate namiesto toho, aby vložil likviditu na trh, resp. likviditu z trhu odobral. Keďže zastavujeme deviatu najväčšiu ekonomiku na svete, Rusko, je to obrovský recesívny tlak na našu ekonomiku. Takže v budúcom roku 2023 očakávam recesiu a nemyslím si, že Fed s tým môže niečo urobiť. “

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Čítaj tiež: Kryptomenové podvody – ako vás pripravia o peniaze a ako sa pred nimi chrániť

Kryptomeny ochranou v čase recesie

Mashinsky verí, že kryptomenám sa bude v recesii dariť dobre. Kryptomeny ako Bitcoin a Ethereum si dokážu udržať podľa Mashinskeho svoju hodnotu aj uprostred recesie. Generálny riaditeľ spoločnosti Celsius vo svojom vysvetlení uvádza, že je to spôsobené tým, že už teraz existuje „most“ medzi TradFi (tradičné financie) a CeFi (centralizované financie) a potom ďalší most medzi CeFi a DeFi (decentralizované financie) a že tieto mosty sa teraz stavajú a rozširujú.

Unikne sa do TradFi. Nie je kam dať peniaze, všetky aktíva sú nafúknuté, nehnuteľnosti, dlhopisy, akcie, na tom nezáleží, nemôžete sa nikde skryť. Aj keď chcete nakupovať komodity, väčšina komodít je na historickom maxime. Takže kam zaparkujete svoje peniaze; najlepší spôsob, ako to urobiť, je presunúť ich do odvetvia, ktoré nesúvisí s americkým dolárom.“

Mashinsky je zároveň presvedčený, že Bitcoin dosiahne tento rok nové cenové maximum, pokojne aj minulý rok očakávaných 100 000 dolárov. V čase písania článku sa Bitcoin obchoduje za 40 200 dolárov.

Čítaj ďalej: [Rozhovor] Daniel Fekete: Burza Binance ponúka jednoduchý a lacný nákup Bitcoinu pre začiatočníka

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre