AVAX sa podľa tohto patternu môže s cenou posunúť na nové ATH

Novinky AVAX na nové ATH.
AVAX na nové ATH. Zdroj: Shutterstock.com/Hakan GERMAN
BITmarkets BITmarkets

AVAX znovu testuje support dlhodobého triangla, ktorý rozhodne o ďalšom smerovaní kryptomeny. Cena Avalanche by mohla byť ziskovou kryptomenou pre riskantných obchodníkov v dlhodobom horizonte. Obchodníci by tak mali pozorne sledovať cenu, keďže k prelomeniu patternu môže dôjsť kedykoľvek.

Mohlo by ťa zaujímať – Cena Cardana by sa mohla zvýšiť o 50 % na 1,40 USD

Dlhodobé býčie uzatvorenie pre AVAX?

Digitálne aktívum opätovne testuje dlhodobý support triangla. V čase písania tohto článku je cena AVAX 78,21 USD a pohybuje sa v kritickej zóne nákupu, no nad trendovým kanálom. Obchodovanie v rámci týchto patternov však nie je nikdy jednoduché. Obchodníci môžu v najbližších dňoch očakávať prelomenie tohto dlhodobého pohybu. Cena AVAX by mohla dokončiť formáciu dlhodobého trojuholníka a mohla by smerovať k targetu 115 USD a potenciálne aj k novým historickým maximám.

Cena Avalanche má podľa indexu relatívnej sily väčší priestor na pokles. Ukazovateľ objemu tiež neposkytuje podstatný signál o jasnej zmene trendu. Zatiaľ nie je na trhu náznak kapitulácie a klesajúceho trendu, ale je potrebné mať na pamäti, že triangel sa môže uzatvoriť aj medvedím legom.

AVAX na nové ATH

AVAX na nové ATH. Zdroj: TradingView

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Pre Bitcoin nastane životná akumulačná fáza, hovorí analytik Benjamin Cowen – tu je dôvod

Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI