Perspektívny Algorand vypumpoval na 40%!
Perspektívny Algorand vypumpoval na 40%! ,zdroj: www.shutterstock.com/BeNeDak

Aj počas medvedieho trhu sa občas objavia aktíva, ktoré dokážu investorom vyčariť úsmev na tvári. Nedávno tak urobila platforma decentralizovaného financovania (DeFi) Algorand, ktorá bola vyhlásená za oficiálneho blockchainového partnera Fifa.com!

ALGO sa pripája k zoznamu krypto-športových partnerstiev, ktoré už nejaký čas rezonujú týmto priestorom. Toto rozhodnutie stavia Algorand do popredia najväčšej futbalovej asociácie na svete, pričom token bude propagovaný stovkám miliónov fanúšikov po celom svete.

Mohlo by ťa zaujímať: Graf na dnes: 300-miliardový pokles švédskych akcií!

Algorand predstavuje spoluprácu s FIFA!

Fifa.com je jednou z najvyhľadávanejšou značkou vo svete športu, ktorá má milióny fanúšikov po celom svete. Majstrovstvá sveta vo futbale sú podobne vysoko sledovanou udalosťou. Len si predstavte to množstvo ľudí, ktoré zapína televíziu vďaka futbalu.

Ale späť k partnerstvu Algorandu a FIFA. Ako to býva v mnohých sektoroch zvykom, technológia blockchain si razí cestu už aj v športovom priemysle. V nedávnom oznámení FIFA odhalila, že sa spojila s Algorandom na sponzorskej aj technickej partnerskej zmluve.

Podľa podmienok dohody bude Algorand pôsobiť ako oficiálne blockchainové partnerstvo pre futbalovú asociáciu. To bude slúžiť ako oficiálne riešenie digitálnej peňaženky podporovanej blockchainom. Dohoda sa, samozrejme, vzťahuje aj na blížiace sa majstrovstvá sveta v roku 2022, ktoré sa budú konať v Katare. Algorand bude pôsobiť vo svojej oficiálnej funkcii ako podporovateľ v Severnej Amerike a v Európe, a to sa rozšíri aj na Majstrovstvá sveta žien FIFA. Tie sa budú konať v Austrálii a na Novom Zélande v roku 2023, kde DeFi platforma bude oficiálnym sponzorom.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Anthony Scaramucci je fanúšikom ALGO!

Algorand sa teraz už naisto dostáva do radaru investorov. Nie je tajomstvom, že ALGO je  súčasťou portfólia SkyBridge Capital, do ktorého investovali 3,5 miliardy dolárov. Generálny riaditeľ SkyBridge, Anthony Scaramucci, označil protokol ako „budúcnosť kryptomien a má potenciál ako Google“.

SkyBridge Capital podporil projekt 250 miliónmi dolárov. „Možno sa ale mýlime. Myslím si, že je ešte priskoro. Nikto z nás nie je, samozrejme, dosť múdry na to, aby predpovedal, ktoré projekty budú nakoniec štandardmi. Všetko bude očividné počas najbližších 10 až 15 rokov,“ povedal Scaramucci.

Čítaj ďalej: Wikipédia prestala akceptovať kryptomeny! – Prečo sa tak rozhodla?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre