Ekosystém Cardano
Ekosystém Cardano. Zdroj: Shutterstock, WindAwake

Ekosystém Cardano dosiahol ďalší významný míľnik. Token ADA bude totiž zakótovaný na najväčšej kryptomenovej burze v Európe.

Cardano na Bitstamp

Sieť Cardano netreba fanúšikom kryptomien nejako zvlášť predstavovať. Ide o kryptomenu so zrejme najaktívnejšou komunitou vo svete kryptomien. Natívny token tejto siete, ADA, sa bude čoskoro nachádzať aj na jednej z najstarších kryptomenových búrz a zároveň najväčšej európskej kryptoburze podľa objemu obchodov, Bitstamp.

Prečítaj si tiež: Charles Hoskinson chce zmeniť regulačnú politiku pre kryptomeny v USA – v čom vidí problém?

Burza Bitstamp tento krok oznámila 18. novembra na svojom twitterovom účte.

„Cardano je platforma, ktorá ponúka nástroje a technológie inovátorom a vizionárom, aby im pomohla, ako hovorí samotná spoločnosť Cardano, prerozdeliť moc z nezodpovedných štruktúr na okraj jednotlivcom. Tento open-source projekt má vysoké ciele. Chce vytvoriť spoločnosť, ktorá bude bezpečnejšia, transparentnejšia a spravodlivejšia. Je navrhnutý ako základ, na ktorom možno iniciovať pozitívne globálne zmeny.“

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 5 metrík podľa Glassnode, ktoré predpovedajú vrchol rastu BTC

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Samotní zakladatelia tejto siete hovoria, že disponuje dostatočnou bezpečnosťou na ochranu údajov miliárd ľudí. Sieť je dostatočne škálovateľná na prispôsobenie sa globálnym systémom a dostatočne robustná na podporu zásadných zmien.

Pre ekosystém Cardano je toto zalistovanie určite pozitívnym znakom. Medzi ďalšie zaujímavé novinky siete patrí aj aktualizovaná verzia peňaženky, ktorá beží na blockchaine Cardano. Ide o projekt s názvom Daedalus.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre