SocialMedia.Market úspešne uzavrelo svoje ICO.
SocialMedia.Market úspešne uzavrelo svoje ICO. Zdroj: shutterstock.com/AlexanderSupertramp

O spoločnosti SocialMedia.Market a ich plánovanom ICO sme vás informovali už v tomto článku. SM.M úspešne uzavrelo svoje ICO a pripravujú sa na spustenie svojej platformy. Tá by mala prísť už túto jeseň.

Čo je SocialMedia.Market?

SocialMedia.Market (SM.M) má patriť medzi jedno z prvých miest, ktoré budú založené na blockchain technológií a majú slúžiť ako prepojenie influencerov na sociálnych sieťach. ICO tejto spoločnosti sa dňa 16.marca skončilo a to veľmi úspešne. Tímu sa totiž podarilo vyzbierať úctihodných 13 946 ETH, čo predstavuje zhruba 6,5 milióna amerických dolárov. Až zhruba 75% zo všetkých predaných tokenov bolo predaných na ázijských trhoch. Tento token bol veľmi populárny najmä v Japonsku, kde bolo zakúpených až 70% zo všetkých tokenov.

Ďalšími krokmi, ktorými sa SM.M bude zaoberať, je distribúcia SMT tokenov. Začiatok tejto distribúcie je naplánovaný na 29.marca, kedy by malo rovnako prísť aj ku zalistovaniu tokenov na minimálne dve burzy. SM.M však nevylučuje, že tento token bude zalistovaný až na päť rôznych búrz. Tím má rovnako v pláne dohodnúť rôzne strategické partnerstvá s poprednými influencermi, ale aj reklamnými agentúrami a poskytovateľmi blockchain služieb. Ďalšou časťou, ktorá je momentálne ešte vo vývoji je pracovanie na spolupráci so spoločnosťou Native Video Box (nvb.digital). SM.M sú presvedčení o tom, že Native Video Box má ideálne analytické pomôcky a skúsenosti s tvorbou videí a budú tvoriť strategicky výhodné partnerstvo.

Taklimakan Network (taklimakan.io) taktiež naznačila, že sa budú snažiť spolupracovať so SM.M a pomocou spoločného blockchainu pracovať na vývoji v tomto priemysle. Taklimakan však bude takisto používať svoju platformu pri tvorbe svojej vlastnej značky.

Tím za SocialMedia.Market

Spoločnosti sa podarilo do svojich radov spojiť veľmi zaujímavý tím. Jedným z členov je Keith Teare, podporovateľ TechCrunch alebo napríklad Tatsunari Ono, CEO Value Brain Company. Medzi hlavnými poradcami je člen Sonic Foundry Inc, Andrew Playford, ktorý počas ICO fázy SM.M spoločnosť veľmi ospevoval.

„Nedávne ICO SM.M malo výborne výsledky. Pre mňa to však nie je žiadným prekvapením kedže je SM.M jedným z najdôležitejších blockchain projektov v oblasti marketingu v dnešnom svete. Influencer marketing vykazuje výborné čísla už niekoľko rokov.”

Andrew Playford rovnako aj zhodnotil potenciál pre SM.M a taktiež napovedal, na akom trhu sa najpravdepodobnejšie SM.M bude pohybovať.

„Vytvorenie blockchain technológie, ktorá bude slúžiť ako miesto, kde sa môžu influenceri stretávať je odpoveďou na mnohé problémy, ktoré sužujú tento sektor. Očakávam, že tento projekt napomôže influencerom a rôznym značkám, aby získali práve z tohto trhu čo najväčšiu hodnotu. Veľmi sa teším na sledovanie rozvoju SM.M a ako tento projekt pomôže zmeniť práve daný priemysel.“

Spolupráca s ICOBox

ICO SocialMedia.Market bolo podporované spološnosťou ICOBox, ktorá patrí medzi svetových lídrov medzi poskytovateľmi SaaS ICO riešení. ICOBox pomohol SM.M po technickej, legálnej a marketingovej stránke počas ICO. Dima Zaitsev, International PR a Business Analytics Chief (šéf medzinárodného PR a biznisového oddelenia) pre ICOBox zagratuloval spoločnosti ku úspešnému ukončeniu ich ICO fázy.

„SM.M projekt bol v našej komunite veľmi podporovaný. Vďaka ich zanieteniu, entuziazmu a odbornosti, SocialMedia.Market tím ukázal vynikajúce výsledky počas ich ICO. Sme radi, že môžeme pokračovať v spolupráci a sme si takmer istí, že túto platformu čaká svetlá budúcnosť.“

Záver

SM.M bolo vytvorené ako riešenie pre značky a influencerov, ktorí vnímajú súčasný systém reklám ako “vtieravý alebo rušivý” pre spoločnosť. Platforma poskytuje all-in-one riešenia, ktoré sa budú sústreďovať na vytvorenie, implementáciu a analyzovanie marketingu pre influencerov. Ak by ste mali záujem sa o SocialMedia.Markete dozvedieť viac, kliknite na socialmedia.market.

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa na odber notifikácií. Inštrukcie získate po kliknutí na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.

Tento článok a tip na ICO nám bol do redakcie zaslaný a publikujeme ho v originálnom znení. Neslúži a nemôže byť považovaný za investičný tip. Ak chcete investovať, spravte si prosím ďalší research.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance