Binance staking
Binance staking, zdroj: Binance.com

Na burze Binance prebieha ďalšie kolo stakingu. Tentokrát s odmenami až do 45 %. Na výber máme z niekoľkých kryptomien. Od Bitcoinu cez altcoiny až po stablecoiny. Ako na staking sa dočítate v tomto článku.

Čo je to Binance Saving?

Binance saving je forma stakingu, kde na istú dobu zrealizujete vklad, ktorý sa vám po dobu niekoľkých dní bude zhodnocovať. Burza Binance aktívne robí takéto akcie pre používateľov. Pritiahnu tak nových klientov a vás odmenia pasívnym príjmom. Treba však brať do úvahy, že Binance venuje obmedzené množstvo mincí, ktoré keď sa minú po niekoľkých dňoch, tak už nebude možnosť sa zapojiť.

Netreba sa ale báť. Binance tieto akcie organizuje na pravidelnej báze. Prakticky takmer nonstop si môžete vybrať z rôznych kryptomien. Aktuálne sa dá stakingom zarobiť až 45 %. Kompletný prehľad odmien nájdete v tabuľke nižšie:

Staking na burze Binance
Staking na burze Binance

Prečítaj si aj: Bitcoin prekonal niekoľko mesačné maximá – Čaká nás ďalší veľký rast?

Ako na staking?

Stačí si vytvoriť účet cez náš odkaz. Následne ísť do sekcie Saving a vybrať z niekoľkých kryptomien. Aktuálne napríklad máme na výber zo 7 mincí. Najväčšie, až 45 % zhodnotenie, je v prípade vkladu mince FUN. Na burze treba mať dané mince, ktoré si potom môžeš presunúť cez tlačidlo Transfer do staking trezora.

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.