Projekt Cardano
Projekt Cardano. Zdroj: Shutterstock, Andreas Prott

Cardano zažíva po úspešnom summite obdobie nových spoluprác, kontraktov a aktualizácií. Najnovším počinom siete je získanie investície 100 miliónov dolárov, ktoré budú použité na rozšírenie aktualizácií DeFiNFT projektov.

Prečítaj si tiež: Cardano spúšťa najambicióznejší projekt – bude mať vlastný stablecoin!

Cardano a EMURGO

Blockchainová technologická spoločnosť EMURGO sa ukázala v pozitívnom svetle na nedávnom summite. Spoločnosť ohlásila na svojom twitterovom účte investíciu vo výške 100 miliónov dolárov, ktorá bude určená na posilnenie vývoja decentralizovaných financií DeFi a tokenov NFT.

„EMURGO investuje 100 miliónov dolárov do ekosystému Cardano s cieľom urýchliť vývoj DeFi, NFT tokenov a taktiež zvýšiť vzdelávanie o blockchaine.”

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Dva subjekty EMURGO Africa a Ventures

Investičný balík bude rozdelený do dvoch subjektov, pričom každý bude zameraný na inú oblasť.

„Cieľom subjektu EMURGO Africa je podpora viac ako tristo regionálnych startupov prostredníctvom počiatočného financovania. Blockchain ADA bude v konečnom dôsledku prijatý ako štandard technologickej platformy v Afrike.”

EMURGO Ventures bude zameraný na ďalšie trhy s cieľom uľahčenia vývoja riešení a služieb v sieti Cardano. Tak ako už bolo spomenuté, pôjde najmä o spoločnosti s middleware riešeniami vrátane DeFi a NFT projektov.

Môže ťa zaujímať: Cardano a DISH Network – partnerstvo, ktoré môže zdecentralizovať telekomunikačný priemysel

Hoskinson je spokojný

Zakladateľ ekosystému Cardano, Charles Hoskinson, vidí v nových projektoch obrovské pozitívum a v jeho slovách cítiť odhodlanie:

„Investície spoločnosti EMURGO pomôžu formovať ekosystém, a to tým, že rozšíria možnosti smart kontraktov a partnerstiev po celom svete.”

V každom prípade je Cardano na veľmi dobrej ceste stať sa technologicky najvyspelejším ekosystémom, ktorý môže v budúcnosti zaujať miesto lídra sektoru DeFi.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre