Kraken analýza Bitcoin
Kraken analýza Bitcoin, zdroj: www.shutterstock.com/VladimirKazakov

Bitcoin by sa v blízkej budúcnosti mohol priblížiť pod hranicu 100 000 dolárov. Kryptoburza Kraken vo svojej analýze ukazuje, že by Bitcoin mal dosiahnuť cca 96 000 dolárov.

Mohlo by ťa zaujímať: Zakladateľ burzy Binance to v médiách hovorí na rovinu: Kryptomeny sú jednoducho budúcnosť peňazí!

Kraken prináša presvedčivé historické dáta

Čerstvá analýza kryptoburzy Kraken nám naznačuje, že ak by Bitcoin voči doláru zopakovali svoj bull run z roku 2017, vrchol tohto cyklu by mohol skončiť pod krásnou úrovňou 100 000 dolárov.

,,Pri súčasnom tempe je štvrtý kvartál podobný tomu z roku 2017. Poznamenalo sa, že posledný kvartál roku 2017 sa stal tretím najlepším štvrťrokom Bitcoinu s návratnosťou obdivuhodných +220 %,” píše sa v analýze americkej kryptoburzy Kraken.

,,Za predpokladu, že Bitcoin bude pokračovať v stopách 4. kvartálu z roku 2017, mohlo by to znamenať, že sa do konca mesiaca dostane ešte vyššie, ako je teraz. Ak by sme počítali s tými istými 220 percentami, tak tohtoročný posledný štvrťrok by sa mohol zastaviť pred úrovňou 100 000 dolárov. Presnejšie to vychádza 96,355 USD za jeden BTC,” dopĺňa analýza.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Biliónová trhová kapitalizácia Bitcoinu je dôležitá

Ak by sa súčasný trend Bitcoinu pozastavil na dôležitej rezistencii v blízkosti 70 000 dolárov, potenciálny „dip“, ktorý môže pokojne nasledovať, nemusí „býkov“ odrádzať. Pôjde totiž o korekciu, ak tá, samozrejme, príde. Stať sa môže čokoľvek.

Analytik Willy Woo dospel k záveru, že zóna medzi 50 000 až 60 000 je ako podpora dostatočne pevná.

,,Bitcoin ako aktívum s biliónovou trhovou kapitalizáciou je podľa môjho názoru odteraz cemented. Sotva uvidíme Bitcoin klesnúť pod túto silnú zónu,“ vyjadril sa analytik na svojom twitteri.

Čítaj ďalej: Star Atlas ft. Solana: novodobá blockchainová metaverzová vesmírna videohra s možnosťou reálneho zárobku!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre