Joe Rogan Bitcoin
Joe Rogan Bitcoin, zdroj: www.shutterstock.com/SPF

Joe Rogan, jeden z najúspešnejších a najsledovanejších amerických podcasterov a komikov, prijal platbu v Bitcoine vo výške 100 000 amerických dolárov.

Mohlo by ťa zaujímať: Squid Game token narástol o 600 % napriek tomu, že ide o podvod

Podobné vyjadrenia od celebrít pomáhajú Bitcoinu

Hostiteľ podcastov a mnohými obľúbený komentátor americkej UFC sa už nejedenkrát rozprával vo svojej show o Bitcoine. V minulosti mal vo svojej talk show rozhovory s veľmi zaujímavými ľudmi, ktorí sa tejto téme dlhé roky venujú. Prijatie Bitcoinu ako finančnej odmeny namiesto dolára znamená pozitívny postoj voči kryptomene z jeho strany.

Počas epizódy Joe Rogan Experience #1728 približne v 56. minúte častý hosť Ari Shaffir pred všetkými spomenul, že Joe dostal peňažnú odmenu 100 000 dolárov.

„Nedostal som ale americké peniaze. Bolo to všetko v Bitcoine,” doplnil Joe Rogan.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Joe Rogan sa zatiaľ o Bitcoine presnejšie nevyjadril

Ak je toto pozitívne vyjadrenie na adresu Bitcoinu zo strany Joa Rogana pravda, znamená to, že v prepočte dostal cca 1,5 BTC. Poteší…

V minulosti sa ale Joe Rogan o Bitcoine vyjadroval celkom pesimisticky. Na svojom podcaste ho opísal ako Ponziho schému, čo je typický názor tých, ktorí neveria v úspech kryptomeny a kritizujú alebo závidia skorým majiteľom. Preto mu mnohí odporúčali urobiť si „domáce úlohy” a naštudovať si materiál o tomto jedinečnom a vzácnom platidle.

V epizóde vo februári 2019 s generálnym riaditeľom Twitteru Jackom Dorseyom, ktorý je mimoriadne aktívnym optimistom Bitcoinu, Rogan poznamenal: „Jednou z veci, ktorá je na CashApp pozitívna, je to, že s ňou môžete nakupovať a predávať Bitcoin.”

Je pravdepodobné, že Joe Rogan sa dá na vlnu kryptomien, keďže je takmer vždy obklopený rôznymi expertmi v tomto odbore.

Čítaj ďalej: Prvý politik v USA, ktorého mzda bude vyplácaná v BTC, je starosta Miami

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre