Na Slovensku pribudla nová poisťovňa. Vodiči môžu výrazne ušetriť

Novinky Vodiči môžu v novej poisťovni ušetriť
Vodiči môžu v novej poisťovni ušetriť. Zdroj: shutterstock.com/Ground Picture/mapman
BITmarkets BITmarkets

Slovenskí vodiči môžu už od 7. novembra využiť pri poistení motorových vozidiel služby novej poisťovacej spoločnosti. Vodiči, ktorí jazdia málo môžu na poistnom ušetriť až 35 %, ako informoval portál Finsider. Pillow, nový hráč na slovenskom poistnom trhu, prináša revolučný prístup k povinnému zmluvnému poisteniu (PZP). S unikátnym modelom stanovenia výšky poistného, ktorý zohľadňuje počet najazdených kilometrov, sa Pillow stavia do popredia inovácií v oblasti poistenia motorových vozidiel.

Vodiči, ktorí jazdia málo môžu veľa ušetriť

Jedným z kľúčových faktorov pri výpočte výšky poistného v Pillow je počet najazdených kilometrov. Tento prístup umožňuje personalizované nastavenie ceny podľa skutočnej intenzity využívania vozidla. Klienti, ktorí najazdia menej kilometrov, budú odmenení nižšou cenou PZP, pričom platí pravidlo: kto málo jazdí, ten málo platí.

Zaujímavým prínosom je možnosť refundácie, ktorú Pillow poskytuje klientom. Ak klient prejazdí menej kilometrov, než uviedol pri uzatváraní poistenia, spoločnosť mu vráti časť peňazí. Naopak, vodiči, ktorí prejdú viac, než predpokladali, doplatia za prejazdené kilometre navyše. Celý proces je jednoduchý, spoločnosť potrebuje len dve fotografie, jednu pri uzatváraní poistenia a druhú pri výročí PZP.

Poisťovňa ponúka rôzne zľavy a poistenie na mieru

Pillow nie je jediná poisťovňa na slovenskom trhu, ktorá ponúka služby v oblasti poistenia na základe najazdených kilometrov. Union už taktiež zaviedla zľavy pre vodičov, ktorí prejdú menej ako 5 000 kilometrov ročne. Avšak Pillow prináša nový štandard, ktorý prichádza so širokou škálou zliav podľa presného počtu reálne najazdených kilometrov.

Spoločnosť Pillow mení pravidlá hry aj v zostavovaní poistenia. Klientom umožňuje individuálne zostavenie poistky len s tými rizikami, ktoré si sami vyberú. Tento prístup eliminuje platby za krytie rizík, ktoré klient nepotrebuje poistením pokryť. Každý riziko má v poisťovni Pillow stanovenú cenu a klient okamžite vidí, za čo presne platí.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Moderná poisťovňa prináša vodičom pohodlie

Pillow kladie dôraz na pohodlie, čo sa prejavuje aj pri uzatváraní havarijného poistenia. Obhliadka vozidla je veľmi jednoduchá, stačí nafotiť auto pomocou mobilnej aplikácie. Proces trvá len niekoľko minút a nevyžaduje fyzickú prítomnosť klienta ani technika, komplikované dohadovanie termínov a miesta obhliadky.

Pillow, pôvodne známy ako První klubová pojišťovna v Česku, predstavuje novú éru v oblasti poistenia. Transformáciou na digitálnu poisťovňu, ktorá komunikuje iba elektronicky a ponúka jednoduché, pohodlné a bezpečné služby, sa Pillow snaží naplniť svoju víziu spojenú s jej názvom „vankúš”, ktorý evokuje pocit pohodlia a bezpečnosti. Poistky od Pillow určite zaujmú nielen vodičov, ktorí málo jazdia, ale aj tých, ktorí hľadajú moderný a inovatívny prístup k poisteniu.

Prečítajte si aj: Vodiči sa čoskoro dočkajú novej diaľničnej známky. Jej cena Slovákov poteší

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: FinsiderTAGY:
Autor:
Nikola Litvinová
Nikola Litvinová

Vyštudovala odbor financie a intenzívne sa venuje investovaniu. Analytickým okom sleduje svetové aj domáce ekonomické dianie. Zaujíma sa nie len o kryptomeny, ale rovnako aj o tradičné finančné trhy. Baví ju vytvárať pútavý obsah, ktorý prináša čitateľom skutočnú hodnotu.