PlanB - Bitcoin bude rásť
PlanB - Bitcoin bude rásť. Zdroj: Shutterstock, Sittipong Phokawattana

Jedna z najpresnejších analýz a predikcií vývoju ceny Bitcoinu opäť nesklamala. Populárny analytik PlanB, ktorý má viac ako 25-ročné skúsenosti z finančných trhov, búra konkurenciu svojím extrémne presným modelom „Stock to Flow”.

Prečítaj si tiež: Analýza BTC – cena smeruje k rezistencii trojtýždňového flagu

PlanB – Bitcoin počas októbra na 63 000 USD?

Úplne bez pochybností môžeme považovať model Stock-to-flow za najpresnejšiu predikciu ceny BTC, ktorá v podstate funguje už od roku 2010. Ak sa tento model nepomýli, je zrejmé, že sa Bitcoin počas októbra priblíži k historickému maximu a dosiahne 63 000 USD.

Model Stock-to-flow
Model Stock-to-flow. Zdroj: PlanB/Twitter

BTC sa aktuálne pred víkendom snaží preraziť dôležitú rezistenciu na úrovni 45 000 USD. Tento proces sa mu však zatiaľ nedarí a je otázne, čo sa udeje počas víkendu. Model od analytika PlanB však razí presnú cestu.

„September bol zlý. Október bude skvelý. November bude skvelý. December bude skvelý.“ Takto to vidí populárny analytik a trader, Michael van de Poppe.

Môže ťa zaujímať: Je len otázkou času, kedy Ethereum predbehne Bitcoin – tvrdí spoluzakladateľ Polygonu

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Trh sa síce začal mierne prebúdzať, no na potvrdenie bull marketu je podľa môjho názoru ešte veľmi skoro. Ak nepríde k prelomeniu 45 000 USD, zrejme bude znovu nasledovať pád. To však nikto s presnosťou povedať nevie.

S kartami môže zamiešať mnoho faktorov. Jednak je to upokojenie situácie v Číne, no najmä schválenie ETF v USA, na ktoré sa netrpezlivo čaká.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre