Bitcoin pôjde nahor
Bitcoin. Zdroj: Shutterstock, FabrikaSimf

V čase pozitívneho obdobia dokáže Bitcoin veľmi ľahko dosiahnuť hranicu 100 000 USD. Za týmto názorom stojí veterán z kryptomenového priemyslu Bobby Lee.

Prečítaj si tiež: Analýza BTC – cena smeruje k rezistencii trojtýždňového flagu

Bitcoin konsoliduje po tlaku z Číny

Bobby Lee je doslova veteránom kryptomenového priemyslu. Stojí za založením burzy BTCC a jeho brat je zakladateľom Litecoinu. Pred nedávnom sa v rozhovore pre agentúru Bloomberg vyjadril k aktuálnej situácii ohľadom BTC. Podľa neho s určitosťou uvidíme Bitcoin koncom roka na hranici 100 000 USD. Zásah čínskej vlády ho neprekvapil. Bola to len otázka času. Už po zásahoch z roku 2017 sa dalo niečo podobné očakávať.

Je však pozitívne, že tie správy prišli práve teraz. Stále je totiž dostatok času na to, aby BTC tieto zákazy spracoval a následne môže pokračovať v ceste nahor.

„V súčasnosti sa Bitcoin snaží získať čo najviac informácií. Pokiaľ sa však mám vyjadriť k cene, vidím to z býčej perspektívy. Do konca roka sa určite pozrieme na hranicu 100k. Ak bude tlak omnoho silnejší, je možná aj hranica 200k.“

Môže ťa zaujímať: Cardano získava investíciu 100 miliónov USD na vývoj DeFi a NFT

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Silný mediálny boom Bitcoin poženie, to je podľa Leeho isté. Už v minulosti sa Bobby Lee viackrát vyjadroval k cenovej predpovedi pre BTC. V auguste roku 2018 dokonca tvrdil, že BTC v roku 2020 prekročí hranicu 60 000 USD. Táto predpoveď mu vyšla s miernou odchýlkou.

V čase písania tohto článku sa cena BTC prudko zvýšila až na hranicu 47 800 USD.

BTC/BUSD
BTC/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Budeme teda sledovať vývoj najväčšej kryptomeny, ktorú čakajú rozhodujúce mesiace.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre