[KRÁTKA SPRÁVA] Šéf Twitteru má novú bezpečnú peňaženku – Je ňou český Trezor!

1
trezor

Správy o tom, ako šéf Twitteru Jack Dorsey nakupuje Bitcoiny, sa už dlhšiu dobu šíria po internete. Najnovšie sme zistili, že Jack si je vedomý bezpečnostných rizík, ktoré so sebou kryptomeny prinášajú. Preto sa rozhodol investovať do kvalitnej offline peňaženky Trezor, ktorú vyrobila česká firma SatoshiLabs.

Jack to oznámil na svojom Twitteri:

Trezor mu dobre poslúži. Šéf Twitteru totiž v poslednej dobe začal akumulovať väčšie množstvo Bitcoinov. Pripravuje sa tak na ďalšiu explóziu kryptomien? Ak by Twitter začal podporovať Bitcoin podobne ako to vo svojom e-shope robí Microsoft, prílev nových ľudí do krypto-sveta by mohol odštartovať menší rast digitálnych mien.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Libor Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Libor
Guest
Libor

Jack Dorsey ako ambasádor a reklamný propagátor istého produktu ? Aj takto sa dá privyrábať na krypte. Onedlho si už možno budeme kupovať aj značkový parfém Bitcoin od Jack Dorseya ? To by bol veľký počin na adaptáciu krypta do povedomia širokej verejnosti. Trápna reklama na Trezor…..