Joe Rogan hodnotí Bitcoin v jeho najnovšom podcaste
Joe Rogan hodnotí Bitcoin v jeho najnovšom podcaste. Zdroj: Shutterstock, Rokas Tenys

Binance

Kontroverzný a populárny tvorca podcastov Joe Rogan vo svojom najnovšom podcaste poznamenal, ako vníma Bitcoin. Podľa neho sme súčasťou niečoho veľkého, čoho sa zľakla aj samotná vláda.

Rogan hodnotí Bitcoin

Vo svojom najnovšom podcaste Rogan debatoval spoločne s MMA zápasníkom Khalilom Rountreeom. Rogan uviedol, že BTC je niečo také veľké a silné, že to prekvapilo aj samotné svetové vlády. Jednoducho to nečakali.

O Bitcoine si myslím to isté, čo o ranom internete. Oni to nečakali a teraz je to životaschopná forma meny – skutočne si za ňu môžete kúpiť veci. Príde čas, keď nejaká vláda zavedie svoju centralizovanú menu, ktorú bude kontrolovať. Bitcoin je však mimo tohto celého. Je to decentralizovaná platobná sieť.“

Prečítaj si tiež: Generálny riaditeľ Coinbase: „V nasledujúcom desaťročí bude mať svet kryptomien 1 miliardu používateľov“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Rogan patrí k jedným z najhlasnejších zástancov BTC. V období, keď stál Bitcoin 1 000 USD, bol podľa jeho slov „all in“. Takže do BTC vrazil všetky svoje investície. Vyplatilo sa.

Jeho podcasty na Spotify s názvom „The Joe Rogan Experience“ patria k absolútnej špičke. Každá epizóda údajne dosahuje viac ako 11 miliónov poslucháčov.

Anthony Pompliano o jeho podcaste povedal:

Jeho šou je väčšia ako Fox News a CNN dohromady.

V tomto populárnom podcaste by sa čoskoro mohli objaviť aj ďalšie veľké mená zo sveta kryptomien. Fanúšikovia najviac očakávajú generálneho riaditeľa spoločnosti Strike Jacka Mallersa, či dokonca Jacka Dorseyho. Roganove podcasty určite stoja za vypočutie.

Čítaj ďalej: FED rozhodol: najvyššie zvýšenie úrokovej sadzby za 22 rokov!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre