Kiyosaki: „Krach je najlepší čas na zbohatnutie.” Kedy chce nakupovať Bitcoin?

Novinky Kiyosaki chce nakupovať Bitcoin na hranici 20 000
Kiyosaki chce nakupovať Bitcoin na hranici 20 000. Zdroj: Shutterstock, MNami
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Úspešný investor Robert Kiyosaki sa ešte v máji vyjadril, že najlepšou investíciou je Bitcoin. Ako sa odvtedy zmenil jeho názor?

Kiyosaki hovorí o prudkej inflácii

Populárny a úspešný investor vníma aktuálny pád na trhu s kryptomenami ako veľmi dobrú príležitosť pre investorov. Je to podľa neho najlepší čas na zbohatnutie.

Ešte v máji Kiyosaki na svojom twitteri tvrdil, že očakáva pád BTC aspoň na 20 000 USD, aby mohol nakupovať.

Jeho predikcia už nie je tak ďaleko. Bitcoin sa v čase písania tohto článku obchoduje na úrovni 21 023 USD.

BTC/USD

BTC/USD 4H TF. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež: Investori už prežili viacero medvedích trhov, napriek tomu sú v panike

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Výpredaj na trhu tak naďalej pokračuje a je dosť možné, že sa na Kiyosakiho očakávanú hranicu pozrieme. Pred dvoma dňami prišiel úspešný investor s mierne odlišným vyjadrením, ako sa očakávalo.

Najlepšia investícia: Konzervy s tuniakom. Inflácia sa chystá vzlietnuť, a preto sú najlepšími investíciami konzervy s tuniakom a pečené fazule. Zlato, striebro ani Bitcoin sa nedajú zjesť. Môžete jesť konzervy tuniaka a pečené fazule. Najdôležitejšie sú potraviny. Ďalším problémom je hlad. Investujte do riešení a dávajte si pozor.

Kiyosaki je známy svojím býčím pohľadom na Bitcoin a dokonca aj Solanu, do ktorej pred nedávnom taktiež investoval. Pridáva sa tak k ďalším stratégom a analytikom, ktorí sú presvedčení o tom, že sa Bitcoin prebudí a dosiahne 100 000 USD.

Čítaj ďalej: Graf na dnes: Inflácia na Slovensku na 22-ročnom maxime