ApeCoin rastie na popularite
ApeCoin rastie na popularite. Zdroj: Shutterstock, mundissima

ApeCoin je veľmi populárna kryptomena jednej z najznámejších NFT kolekcií Bored Ape Yacht Club. Tento projekt denne získava v priemere viac ako 1 700 nových hodlerov.

ApeCoin rastie na popularite

Podľa najnovších údajov portálu CoinMarketCap sa od spustenia projektu ApeCoin, ktoré prebehlo 17. marca, nazbieralo viac ako 40 000 hodlerov tejto mince. Čiže v priemere viac ako 1 700 nových hodlerov denne. Počas spustenia bol počet hodlerov na úrovni 19 909. Aktuálne je tento údaj už 42 981.

Počet hodlerov ApeCoinu
Počet hodlerov ApeCoinu. Zdroj: CoinMarketCap

Počas minulého týždňa bol ApeCoin najobchodovanejším digitálnym aktívom spomedzi 1 000 najväčších peňaženiek Etherea v priebehu 24 hodín.

Mohlo by ťa zaujímať: Trh s kryptomenami narástol za posledný mesiac o neuveriteľných 400 miliárd USD

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Token ApeCoin, samozrejme, vďačí svojej popularite najmä vďaka NFT kolekcii Bored Ape Yacht Club, ktorá patrí na popredné priečky podľa vyhľadávania Google s priemerom až 59 000 mesačných dopytov. Za prvých 24 hodín od uvedenia na trh získal ApeCoin až 70 % profit. V čase písania tohto článku sa cena pohybovala na úrovni 13,39 USD.

APE/BUSD
APE/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

V súčasnosti sa trhová kapitalizácia tohto projektu pohybuje na úrovni 4 miliárd USD. Podľa tohto ukazovateľa mu tak patrí 44. priečka medzi TOP 100 kryptomenami.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre