Jedna z najočakávanejších hier tohto roka sa pomaly ale isto stáva realitou. Nedávno sa na internete objavil trailer a gameplay video štvrtej časti ságy Crash Bandicoot s názvom It’s about time. A rozhodne súhlasíme, že už bolo načase. Po takmer dvadsiatich rokoch čakania sa fanúšikovia Crasha konečne dočkajú štvrtého pokračovania svojej obľúbenej hry. Tešiť sa môžeme na … no veď, pozrite si trailer (hore) a uvidíte sami.

Chcete sa zahrať a získať popri tom 500 000 litoshi? Udržte balans v tejto hre!

Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtej časti Crasha?

V tejto inštalácii hernej ságy sa po štvrtý krát vráti diabolský dr. Neo Cortex a opäť sa pokúsi zničiť svet. Vy budete hrať za niekoľko postáv vrátane Cou Cou, Crasha a podľa traileru dokonca aj dr. Cortexa (čo implikuje že sa s ním možno budete musieť spojiť proti ešte väčšiemu nepriateľovi?). Aby ste zastavili zloducha, musíte nájsť kvantové masky. Okrem Umbakarny teda získate aj ďalších spojencov.

Tešiť sa môžete aj na nové schopnosti. V traileri bol ukázaný crash v oblekoch, ktoré mu dávali rôzne schopnosti. Napríklad chodiť po strope alebo na chvíľu zastaviť čas.

crash bandicoot a COu Cou skins

Satoshi Treasure je ako Ready Player One – Hra o milión dolárov v Bitcoinoch

Kedy si môžem kúpiť nového Crash Bandicoota a koľko bude stáť?

Nový Crash Bandicoot príde do predaja už 2. októbra tohto roka! Podobne ako predchádzajúca N-Sane Trilogy bude stáť 60 eur. Dúfame teda, že tento Crash nebude mať iba 30 levelov (aj s bonusmi), ako v hrách v roku 2000. Za tie peniaze si fanúšikovia rozhodne zaslúžia viac herného obsahu.

A ak si kúpite digitálnu kópiu hry, zdarma získate štýlové skiny pre Crasha a Cou Cou! Viď obrázok vyššie. Skiny sú navrhnuté tak, aby čo najviac oslovili mileniálov, ktorí na crashovi vyrastali a mladších ľudí, ktorých minul tento herný fenomén. Alebo aspoň to si myslia dizajnéri hry. Inak si tie hipsterské oblečky nevieme vysvetliť 😀

A nakoniec tu pre vás ešte máme krátke Gameplay video, v ktorom uvidíte niektoré nové levely a herné mechaniky, ktoré pre nás vývojári Crasha pripravili.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance