photon_pong_earn_game_crypto_litoshi

A máme tu v poradí ďalšiu hru pre Android maniakov, ktorí okrem hrania sa na telefóne chcú získať aj nejaké to krypto. Dnešná hra je trošku odlišná a to hlavne tým, že počet získaných litoshi (satoshi Litecoinu) ovplyvníte priamo len vy svojou šikovnosťou. Poďme na to! Inštalujte Photon Pong!

Konečne využité senzory polohy v telefónoch?

Hru Photon Pong si môžete stiahnuť úplne klasicky v Google Play. Základným prvkom v tejto hre je senzor polohy zariadenia tzv. gyroskop. Základným princípom hry je odrážať guľôčku tak, aby vám neunikla. Každým odrazom sa plocha odrazu zmenšuje a náročnosť tým zvyšuje. Hneď ako guľôčka opustí hraciu plochu pripočítajú sa vám body/litoshi na účet. A môžete ísť znova.

Po grafickej stránke je to veľmi jednoduchá hra, ktorá sa ešte bude možno vyvíjať. Bolo by fajn pridať niektoré ďalšie zaujímavé možnosti, ako získať litoshi okrem odrážania guľôčky.

Za šikovnosť rúk odmena v LTC!

Táto hra je náročná už po desiatich dobrých odrazeniach guľôčky. Základná odmena je 10 bodov (1 litoshi) za odraz. Za chytenie tzv. hviezdičky dostanete 100 bodov (10 litoshi). Výplatu je možné poslať raz za tri dni z dôvodu zahltenia siete. Ešte zaujímavejšie je však to, že nie je definovaný minimálny počet vyplácaných litoshi. Hra Photon Pong vypláca iba na Coinbase účet. Je potrebné zadať svoju receive adresu walletky pre Litecoin z vášho účtu Coinbase.

Referral systém ktorý sa oplatí!

Pokiaľ hru rozšírite medzi svojich známych, môžete získať až 40 % z claimov vašich referralov. Máloktorá hrá ponúka až takéto vysoké percentá a preto stojí za pokus zohnať čo najviac hráčov. Pokiaľ zoženiete aspoň 10 referralov a tí nahrajú raz za tri dni 5 000 litoshi, dostanete 20 000 litoshi navrch k vašim nahraným.

Samozrejme, my tu nejdeme zverejňovať naše referral linky, nie je naším cieľom získať nejaké litoshi , ale predstaviť vám gamesi, ktoré ich prinesú hlavne vám. A okrem odmeny sa ešte aj fajne zabavíte.

Čo čítať ďalej?

Buďte organizovaní – 5 najlepších kalendárov pre každého fanúšika kryptomien