STREAM o 19:00 – Inštitúcie odpálili bombu! Čo bude nasledovať po $35 000?

2

Ja na rovinu to poviem, že Bitcoin ma už asi ničím neprekvapí. Nie, že by som bol nejak smutný z aktuálneho cenového vývoja. Naopak som rad, že nakoniec väčší dump neprišiel. Miesto poklesu sme tu mali bullish break out a ďalší rast na nové ATH. Momentálne ťažko odhadovať kam až pôjdeme. Avšak vieme si na grafe určiť možné targety a stoploss.

A čo nejaká korekcia?

Pokiaľ naďalej budú vo veľkom investovať fondy, tak priestor na pokles nebude. A to hneď z jedného prostého dôvodu. Fondy nie sú whales a nezarábajú na pohyboch trhu. Proste dostanú peniaze od investorov a bez ohľadu na cenu nakupujú BTC. O tom, koľko peňazí bude putovať do daného aktíva rozhodujú len a len investori. Nechcem moc vytvárať konšpirácie, ale od vstupu veľkých fondov do trhu sa krypto správa dosť odlišne v porovnaní s tým, čo sme mali napríklad pred 2, či 3 rokmi.

Aktuálnu situáciu, fondy a grafy budeme rozoberať počas zajtrajšieho streamu. Nezabudnite si preto zapnúť odber so zvončekom, aby ste o 19:00 nezmeškali live stream.

Prihláste sa na odber BitLink videí a nezmeškajte naše spravodajstvo.

Tešíme sa na vás!

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
nstrdms

desat dvadsat tridsat dam vam tazky priklad….

AlbHert

neviete nic 🙂