Charles Hoskinson: „Nemôžem sa dočkať toho, keď Musk prevezme Twitter”

Novinky Hoskinson očakáva od Muska veľké veci
Hoskinson očakáva od Muska veľké veci. Zdroj: Shutterstock.com/Henryk Ditze
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Zakladateľ ekosystému Cardano Charles Hoskinson očakáva od Muskovho prevzatia Twitteru veľké veci. Aké má dôvody?

Hoskinson očakáva od Muska revolúciu

Zakladateľ blockchainu Cardano pred nedávnom na svojom twitterovom účte zverejnil príspevok, ktorým prekvapil celú fanúšikovskú základňu. Od oficiálneho pracovníka sociálnej siete totiž obdržal správu, ktorá ho rozčúlila. Hoskinson totiž nahlásil falošný účet, ktorý sa vydával za Vitalika Buterina s tým, že propagoval podvodné kryptomenové projekty. Odpoveď bola prekvapujúca. Pracovník mu oznámil, že účet ktorý nahlásil neporušuje žiadne pravidlá.

Nemôžem sa dočkať, keď platformu Twitter prevezme Elon Musk a konečne ukončí tento problém aj toho, kto je zodpovedný za úbohé ovládanie botov. Dúfam, že táto osoba už nikdy nebude pracovať v oblasti technológií,” uviedol Hoskinson.

 

Ide o vážny problém Twitteru, na ktorý upozorňoval aj samotný Musk. Údajne je až 90 % z celkového počtu používateľov falošných. Musk pred nedávnom uviedol, že takmer každý komentár, ktorý na Twitteri vidí, je vytvorený botom alebo nejakou falošnou stránkou. Koniec koncov, práve to bol dôvod, prečo sa generálny riaditeľ Tesly pred pár mesiacmi rozhodol zrušiť transakciu na kúpu platformy Twitter.

Skúsenosť zakladateľa Cardana ukazuje, ako súčasné sociálne siete v podmienkach, aké majú nastavené, umožňujú podvodníkom ľahko vykonávať svoje podvody a okrádať ľudí. Na druhej strane, nie je isté, akým spôsobom sa Musk rozhodne túto skutočnosť zmeniť, keďže kritika je jedna vec, druhá je ponúknuť reálne riešenie.

Myslíte si, že sa podmienky na Twitteri pod Muskom zmenia? O svoj názor sa môžete podeliť v komentári nižšie.

Prečítaj si tiež: Rusko nemá inú možnosť! Krajina oficiálne povolí využívanie BTC a zvyšných kryptomien v medzinárodných obchodoch

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Najčítanejšie články

1

Slovenské banky zatvárajú pobočky. V tomto meste nezostane už ani jedna

2

Vodiči, pozor. Pokuty za nedodržanie tejto povinnosti poriadne narastú

3

Najväčšie slovenské kníhkupectvo sa topí v takmer dvojmiliónovej strate

4

Robert Kiyosaki šokoval verejnosť svojou predpoveďou

5

Slovenská firma rozflákala prvé zisky na Porsche. Teraz jej súd rozpredáva majetok

PR články

Zarábaj s platformou Millionero s najúspešnejšími. Predstavujeme službu Copytrading

Marek Jendrál | 23. februára 2024

Copytrading je skvelá možnosť, ako si pasívne nechať zhodnocovať svoj kapitál, a zároveň pre skúsených obchodníkov príležitosť, ako speňažiť svoje know how i nadobudnuté skúsenosti.

Predstavujeme copytrading na platforme Millionero pre začiatočníka

Dobrý investičný plán vám môže zmeniť život. Tu je návod od A po Z na jeho vytvorenie

Henrieta Balázsová | 14. februára 2024 Horúca novinka

Žijeme vo svete, kde sú možnosti nekonečné, no predsa sa zdá, že cesta k finančnej nezávislosti je pre mnohých zahalená tajomstvom. Kľúčom k jeho odhaleniu je dobre zostavený investičný plán.

Dobrý investičný plán je základom úspechu
Horúca novinka