Grayscale pridáva UNI a SOL
Grayscale pridáva UNI a SOL. Zdroj: Shutterstock.com/Ascannio

Spoločnosť Grayscale Investments, správca kryptoaktív so sídlom v New Yorku, začína zahŕňať do svojho portfólia Grayscale Digital Large Cap Fund (GDLC) už aj tokeny UNI a SOL.

Štvrťročné vyváženie GDLC sa uskutočňuje predajom existujúcich komponentov portfólia za hotovosť a obstaraním kryptomien s dobrým výkonom. Na základe úpravy tvoria SOL a UNI 3,24 %, resp. 1,06 % zložiek fondu. Medzitým Grayscale stále znižuje držby Litecoinu (LTC) a Bitcoin Cash (BCH).

Po predchádzajúcom štvrťročnom opätovnom vyvážení zahŕňalo portfólio 4,26 % Cardano ADA. To z neho robí tretie najväčšie aktívum digitálneho fondu. Najnovšia úprava však znamená, že ADA teraz predstavuje už 5,11 % fondu.

Bitcoin (BTC) a Éter (ETH) naďalej predstavujú najvyšší kryptomenový podiel v GDLC na úrovni 62,19 % a 26,08 %. Token LINK od spoločnosti Chainlink, Bitcoin Cash a Litecoin spoločne predstavujú 2,32 % portfólia GDLC, čo je pokles o 2,88 % júli.

Spoločnosť nerobila štvrťročné úpravy svojho fondu DeFi, ktorému v súčasnosti dominuje UNI na 45,20 % a AAVE na 14,11 %.

Prečítaj si tiež – Švajčiarsko schválilo prvý kryptomenový fond – kto každý sa môže zapojiť?

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Grayscale si získava stále väčšiu pozornosť

Produkty Grayscale si naďalej získavajú pozornosť. Finanční giganti, ako napríklad Morgan Stanley, viac ako zdvojnásobili svoje investície do majetku Grayscale Bitcoin Trust. Spoločnosť Morgan Stanley v júli prostredníctvom svojho fondu Europe Opportunity Fund investovala do celkom 58 116 akcií spoločnosti Gryscale Bitcoin Trust, čo naznačuje 105 % nárast akcií od apríla. Prechod firmy na agresívne investície do kryptomien nadväzuje na nedávne oznámenie z marca 2021, ktorého cieľom je poskytnúť investorom expozíciu voči Bitcoinu.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin whales sa znovu prebudili – môže to značiť ďalšie pokračovanie rastu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre