1INCH vyrástol na 100%
1INCH vyrástol na 100%, zdroj: www.shutterstock.com/IvanBabydov

Kryptomena s názvom 1INCH 27. októbra za pár hodín vyrástla o krásnych 100 %, čím dosiahla svoje nové historické maximum a dosiahla tak cenu takmer 8,50 USD.

Môže ťa zaujímať: Prepad – Bitcoin klesol pod 60 000 dolárov, altcoiny klesli o 15 percent!

1INCH sa môže premenovať na 8INCH

1INCH je výmenný agregátor, ktorý monitoruje decentralizované výmeny, aby našiel najnižšie ceny kryptomeny pre investorov. 1INCH je perspektívna kryptomena, ktorá pred 24 hodinami zaznamenala 100-percentný nárast.

Pomerne rýchly, ale zato veľký nárast ceny vyústil do nového historického maxima – 8,65 USD.

K tomuto nárastu došlo po relatívne „nudnom” období tohto tokenu. Ten sa posledný týždeň pohyboval medzi úrovňami 3,70 až 4,50 USD.

Včera, 27. októbra, približne o 8 hodine ráno nášho času za pol hodinu stúpol 1INCH zo 4,20 USD na takmer 6,20 USD. Od dosiahnutia svojho historického maxima začal token pomaličky, ale isto padať a momentálne sa obchoduje pod úrovňou 6,00 USD. V každom prípade, token je stále v uptrende a zaznamenáva 50-percentný nárast.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Našlo sa ešte zopár šťastlivcov

Okrem šťastlivca 1INCH sa našli ešte dvaja, ktorí si poriadne prilepšili, hoci pomaličky padajú naspäť k zemi.

AAVE sa taktiež ocitol na svojom takmer polročnom maxime. Za posledný mesiac sa AAVE zvýšil len o 5,8 %. No za posledných 24 hodín si táto kryptomena pripísala 27 %. Momentálne sa obchoduje na úrovni 350 USD.

Dôvod cenového nárastu 1INCH-u je ten, že najväčšia kórejská kryptomenná burza s názvom Upbit oznámila uvedenie kryptomien 1INCH, Mask a Aave na kórejský finančný trh.

Čítaj ďalej: Pripravte sa – Jack Dorsey varuje, že po celom svete čoskoro dôjde k hyperinflácii!

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre