Ethereum by podľa analytikov čoskoro mohlo vyrásť o 100%

2
Ethereum

Druhá najväčšia kryptomena podľa kapitalizácie nedávno prešla dôležitými aktualizáciami a aj keď je Ethereum 2.0 stále veľmi ďaleko, čoskoro by sme sa mohli dočkať slušného rastu. Cena tohto altcoinu sa aktuálne pohybuje okolo 128 $, no už čoskoro by mohla povyrásť až na 250 $. Pre Ethereum by to rozhodne nebolo nič zvláštne. Podobné rallye predviedlo aj minulý rok.

Môže vás zaujímať: Toto čaká Ethereum v roku 2020 – Bude rýchlejšie než VISA?

Analytik Manu Naik minulý týždeň poznamenal, že ETH na grafe s dolárom tvorí formáciu klesajúci klin a tá na 68 % prípadov končí rastom.

Navyše, pre Ethereum je súčasná hodnota 128 $ kľúčová a tvorí silný support. Ak sa od neho odrazí, bude to skvelý indikátor na nákup.

Ethereum momentálne vyzerá lepšie než Bitcoin

Po úspešnom Constantinople hard-forku je ETH podporené aj z hľadiska fundamentov. Konečne je možné nasadiť škálovanie na druhej vrstve vďaka technológii ZK Rollups. Analytik Scott Melker na svojom Twitteri potvrdil, že podľa neho má teraz Ethereum väčší rastový potenciál než samotný Bitcoin.

To platí aj pre graf ETH/BTC, kde môžeme pozorovať vytvorenie vyššieho dna, ktoré naznačuje, že prepad Etheru proti Bitcoinu končí.

1W ETH/BTC - Bitfinex
1W ETH/BTC – Bitfinex

Aj mnoho ďalších analytikov teraz zastáva názor, že Ethereum má dobrý rastový potenciál a prípadný nákup stojí za zváženie. Akékoľvek predikcie však treba brať s rezervou. Trh s kryptomenami je nevyspytateľný.

Ak chcete profesionálne analýzy Bitcoinu, Etherea a ďalších altcoinov, navštívte VIP sekciu Trading11. Najnovšiu analýzu Etherea nájdete tu. Sprístupnili sme vám ju ZDARMA:

27.12.19 Technická analýza ETH/USD – Za chvíli tu máme roční close

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance