Ethereum mierne rastie
Ethereum mierne rastie. Zdroj: Shutterstock.com/ArtBackground

Ethereum zatiaľ stále pokračuje v býčej vlajke, ktorá by sa raz mala ukončiť prerazením rezistencie, no od toho sme zatiaľ ďaleko. Cena z dlhodobého aj krátkodobého hľadiska dosahuje stále nižšie lokálne minimá a reverzia trendu nie je na grafe badateľná. Nič to však nemení na tom, že z krátkodobého hľadiska cena našla support.

Cena je podobne ako v prípade Bitcoinu blízko dlhodobého predošlého dna. Pre Ethereum predstavuje predošlé dno zónu od 2 700 $ do 3 000 $. Práve tu by mohla cena nájsť support. Krátkodobo však cena už stagnovala na hladine zhruba 3 050 $. Zdá sa, že bude mierne pokračovať v raste.

Ethereum je stále v býčej vlajke
Ethereum je stále v býčej vlajke. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – ETH jasne zaostáva za konkurenciou – záujem investorov o protokoly Avalanche, Terra a Solana rastie

Ethereum mierne v raste

Napriek miernemu rastu cena stále pokračuje v dlhodobej štruktúre korekcie. Najbližšia rezistencia sa nachádza približne na hladine 3 400 $ a tá kľúčová na hladine až 3 800 $. Ideálne by bolo vytvoriť dlhodobé rastúce minimá a následne by cena prekonala maximum medzi nimi. Tak by sme identifikovali reverziu trendu.

Ak by cena neudržala posledné minimum, spadli by sme na spomínaný support. Zatiaľ z dlhodobého hľadiska nenastala žiadna zmena korekcie a trend pokračuje. Rast by mal byť podporený aj objemami, čo tiež aktuálne chýba. Krátkodobo teda môžeme byť bullish a dlhodobo zatiaľ bez zmeny.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin tvorí ďalší death cross – cena musí udržať support 40 000 $

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre