Metaverzum láka mnoho investorov
Metaverzum láka mnoho investorov. Zdroj: Shutterstock, PopTika

Novodobý trend virtuálnych svetov naberá na sile. Metaverzum hlási obrovskú popularitu. Ľudia sú v takýchto trendových otázkach schopní robiť šialené veci. Napríklad investovať 300 000 USD za virtuálnu nehnuteľnosť namiesto toho, aby si kúpili reálny dom.

Metaverzum je veľkým lákadlom

Neustále rastúci záujem o virtuálne svety láka čoraz viac investorov, ktorí sú ochotní za digitálne nehnuteľnosti zaplatiť obrovské sumy v domnienke, že na tom zarobia milióny.

K tejto zaujímavej problematike sa vyjadril aj generálny riaditeľ spoločnosti Tokens.com Andrew Kiguel, ktorý vysvetlil, prečo sú niektorí investori ochotní za virtuálne nehnuteľnosti a pozemky vynaložiť také veľké sumy:

„Ceny sa za posledných niekoľko mesiacov zvýšili o 400 až 500 %. Metaverzum je ďalšou iteráciou sociálnych médií. Môžete ísť na hudobný koncert, do múzea, môžete zažiť viacero zážitkov a jednoducho sa do virtuálneho sveta ponoriť.“

Prečítaj si tiež: Predseda SEC-u Gary Gensler upozorňuje na to, ako väčšina kryptomenových projektov obchádza pravidlá

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Digitálna nehnuteľnosť = reálny dom v USA?

Generálna riaditeľka spoločnosti Republic Realm, Janine Yorio, uviedla, že jej spoločnosť pred nedávnom investovala rekordné 4 milióny USD za pozemok vo virtuálnom svete SAND. Yoriovej sa v roku 2021 podarilo predať viac ako 100 súkromných ostrovov po 15 000 USD.

„Dnes sa predávajú približne za 300 000 dolárov za kus, čo je zhodou okolností presne toľko, koľko je priemerná cena domu v USA.“

Realitný maklér Oren Alexander:

„Digitálny svet je pre niektorých rovnako dôležitý ako ten skutočný. Takže to nie je o tom, v čo veríte vy, ale aj o tom, čo ukáže budúcnosť.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre