htc exodus 2

Taiwanský gigant HTC odhalil svoje plány! Už pred koncom tohto roka spustí model druhej generácie svojho smartfónu zameraného na blockchain. O správe informoval Digitimes dnes, 29. apríla 2019.

HTC, taiwanský výrobca elektroniky, chce spustiť nový model smartfónu zameraného na blockchain. Vývojársky tím sa snaží touto vymoženosťou zvýšiť predaj smartfónov a rozšíriť blockchainový ekosystém do spoločnosti.

Po prvýkrát HTC predstavilo plány o novom blockchain smartfóne ešte na jar v roku 2018. Nový telefón by sa mal nazývať Exodus. Predajné výsledky pre prvú generáciu tohto telefónu údajne splnili všetky očakávania spoločnosti. Dopyt po ňom javili nielen vlastníci Bitcoinu (BTC) a Etheru (ETH), ale aj rôzne startupy z oblasti kryptotrhu.

Chcete vedieť viac o prvom modeli? Čítajte tuHTC predstavilo prvý blockchainový telefón Exodus 1!

Smartfón druhej generácie tohto modelu má rozšíriť podporované aplikácie blockchainom aj na také oblasti, akými je prehliadanie, odosielanie správ či sociálne médiá. Toto všetko bude dopĺňať už existujúcu podporu pre kryptomeny a správu transakcií. Výnimkou nie sú ani personalizované e-peňaženky. Nové komunikačné blockchain aplikácie budú založené na pripojeniach peer-to-peer. Ide o novinku, keďže predchádzajúca generácia telefónu používala cloud alebo mainframe boards.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre