Používatelia Binance môžu takto jednoducho zarobiť 20 dolárov! – Testujte novú Matic Network peňaženku

BITmarkets BITmarkets

Binance aktuálne ponúka svojim zákazníkom možnosť jednoducho zarobiť 20 dolárov. To všetko prostredníctvom partnerského projektu Matic Network (MATIC). Podmienkou získania odmeny je testovanie novej kryptopeňaženky Matic Network Crypto Wallet.

Binance túto možnosť oznámila na svojom twitterovom účte.

Podľa zverejnených informácií sa používatelia burzy Binance môžu zaregistrovať na stiahnutie peňaženky Matic Wallet a následne ju prostredníctvom AppStore alebo Google Play nainštalovať do svojho mobilného zariadenia. Následne je potrebné, aby používatelia vyskúšali zasielanie platieb pomocou MTEST testnet tokenov. Potom Matic Network náhodne vyberie 3 000 testerov, ktorí získajú odmenu v tokenoch MATIC v aktuálnej hodnote 20 dolárov. Testovací program je spustený od dnešného dňa do 4. mája tohto roka.

Zaregistrovať sa môžete priamo tu.

MATIC tokeny

Testovanie je spustené po tom, ako spoločnosť Matic Network minulý týždeň spustila predaj svojich tokenov prostredníctvom platformy Binance. Aktuálne je trhová hodnota tokenov MATIC o 66,7 % vyššia ako počas predpredaja. V predpredaji bolo do obehu vypustených 1,9 miliárd tokenov, čo predstavuje asi 19 % z ich celkového objemu.

Tu si môžete pozrieť video o projekte MATIC

https://www.youtube.com/watch?v=l1vb5pjezJ8

Účelom platformy Matic Network je sprostredkovanie možnosti pre vývojárov voľne vytvárať a spúšťať decentralizované aplikácie (dapps). Nová platforma vývojárom ponúka aj využitie Plasma Network a proof-of-stake validátorov na potvrdzovanie transakcií.

Čítajte ďalej:

Jaguar Land Rover sa spojil s IOTA foundation – Zarábajte kryptomeny tým, že budete jazdiť!

Páčil sa vám tento článok? Nenechajte si ujsť ďalšie a prihláste sa na odber notifikácií (návod nájdete tu), prípadne nás sledujte na facebooku.

Zdroj:
sludgefeed.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.