Projekt ADAlend v sieti Cardano
Projekt ADALend v sieti Cardano. Zdroj: ADAlend/Twitter

ADALend je jeden z najúspešnejších projektov ekosystému Cardano, ktorý tentokrát prichádza s významným míľnikom.

Prečítaj si tiež: Stratég z Wall Street predpovedá, že cena BTC do konca roka vzrastie na 168 000 USD

ADALend v ekosystéme Cardano

Ide o projekt, ktorý sa využíva na požičiavanie, čiže tzv. lending kryptomien v sieti Cardano. Tento úspešný projekt bol pred nedávnom oficiálne zaradený do radu produktov, ktoré zostavuje spoločnosť IOHK.

S oficiálnym vyhlásením prišli predstavitelia tohto decentralizovaného finančného protokolu.

Projekt ADALend
Projekt ADALend. Zdroj: u.today

Ide o veľmi významný počin. Všetky produkty a projekty, ktoré sa nachádzajú v tomto zozname, sú vo všeobecnosti považované za veľmi hodnotné projekty v sieti Cardano. Samotný zoznam sa nazýva Essential Cardano a je vydávaný spoločne so sprievodnou mapou a centrálnou knižnicou materiálov nadácie Cardano Foundation a EMURGO.

Mohlo by ťa zaujímať: Čaká Bitcoin zvýšený tlak zo strany býkov? Presný indikátor naznačuje, že áno

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Cardano so špičkovými projektami

Samotné vyhlásenie predstaviteľov ADALendu znie:

„Zaradenie ADALendu do zoznamu predstavuje významný míľnik pre projekt a jeho plány pre oboznámenie spotrebiteľov o projekte a jeho funkciách.“

ADALend prinesie do ekosystému úplne nový spôsob lendingu. Dopomôcť mu k tomu má aj fintechový veterán Javed Khattaka, ktorý sa stal novým generálnym riaditeľom protokolu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre